Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas dome atsaka atļauju jaunas spēļu zāles atvēršanai 1

Ceturtdien visi Jelgavas domes deputāti nobalsoja par atteikumu piešķirt SIA "LVBet" atļauju spēļu zāles un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Pērnavas ielā 4i Jelgavā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Minētā adrese atrodas tirdzniecības centra "Pērnava" otrā stāva galerijā, tieši pretim vienīgajai Lielupes labā krasta aptiekai, kur ir iespēja nopirkt pēc receptes izgatavotas zāles un kuru objektīvu iemeslu dēļ apmeklē tuvējā daudzdzīvokļu dzīvojamā masīva iedzīvotāji.

Pamatojoties uz sabiedrības interesēm un intensīvo iedzīvotāju pārvietošanos šajā vietā, pašvaldība uzskata, ka minētā vieta ir pielīdzināma Azartspēļu un izložu likuma 41. panta otrās daļas 4. punktā norādītajai vietai, kurā ir aizliegta azartspēļu organizēšana.

“Izsniedzot atļauju azartspēļu organizēšanai konkrētajā vietā, netiktu ievērotas Jelgavas pilsētas iedzīvotāju intereses un tiesības uz drošu vidi, jo cilvēka drošība ir viena no svarīgākajām sabiedrības un cilvēka prioritātēm. Izsniedzot atļauju azartspēļu organizēšanai, netiktu novērsts, ne arī samazināts risks, ka azartspēļu organizēšanas vietā varētu nokļūt tās personas, kurām nav nolūka doties uz azartspēļu vietu, tādējādi netiktu nodrošināts Azartspēļu un izložu likumā noteikto ierobežojumu noteikšanas mērķis – novērst, samazināt (vai vismaz nepalielināt) no azartspēlēm atkarīgo personu skaitu," atteikuma iemeslu skaidro pašvaldība.

Starp SIA "LVBet" un SIA "Pērnava" šā gada 6. jūnijā noslēgts Nodomu protokols par nomas līguma noslēgšanu telpu nomai Pērnavas ielā 4i Jelgavā ar kopējo platību 425,4 kvadrātmetri azartspēļu organizēšanai.

Jelgavas domes lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu namā.


Foto: no interneta resursiem

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava