Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas ģerboni Rīgas Brāļu kapos sāks atjaunot jūnijā

Rīgas Brāļu kapos jūnijā sāks Noslēdzošās sienas pilsētu ģerboņu galerijas atjaunošanu, informē integrēto mārketinga komunikāciju eksperte Inga Jaunzeme–Grīnvalde.

Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonds (LVMF) aicina pašvaldības atbalstīt pilsētu ģerboņu galerijas atjaunošanu. Noslēdzošās sienas pilsētu ģerboņu galerija izveidota 1930.-1936.gados un ģerboņi izgatavoti un uzstādīti par pašvaldību ziedotiem līdzekļiem, kas savākti pēc Lāčplēša kara ordeņa kavaliera un kara ministra ģenerāļa Jāņa Baloža aicinājuma.Pirmās dotācijas ģerboņu atjaunošanai saņemtas no piecām pašvaldībām – Jelgavas, Liepājas, Daugavpils, Tukuma novada Domes un Ogres novada pašvaldības, 1000 latu apmērā no katras. Kopumā tiks restaurēti 60 pilsētu ģerboņi.LVMF valdes priekšsēdētāja Mirdza Stirna uzskata, ka šī objekta restaurācija ir līdzvērtīga Brīvības pieminekļa restaurācijai.Jau rakstīts, ka Jelgavas pašvaldība par ziedojumu lēmusi novembrī.

Pievieno komentāru

Jelgava