Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas kļuvusi par «Pašvaldību starppaaudžu sadarbībai» 1

Noslēgusies konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2012» otrās kārtas vērtēšana, kuras laikā konkursa vērtēšanas komisija desmit dienās izvērtēja 15 pašvaldību, kuras tika izvirzītas uz otro kārtu no plānošanas reģioniem.

Nomināciju «Eiropas Gada pašvaldība 2012» ir ieguvušas Ventspils pilsētas pašvaldība un Gulbenes novada pašvaldība, informē Latvijas Pašvaldību savienības padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ilze Mutjanko. Uzvarētāji pirmajā nominācijā «Pašvaldība starppaaudžu sadarbībai» ir Jelgavas pašvaldību un Alojas novada pašvaldība. Otrā nominācija «Pašvaldība senioru vērtības celšanai sabiedrībā» ir piešķirta Balvu novada pašvaldībai un Daugavpils pilsētas pašvaldībai. Trešā nominācija «Pašvaldība veselīgam dzīvesveidam» tiek piešķirta Liepājas pilsētas pašvaldībai un Dobeles novada pašvaldībai, savukārt nominācija «Pašvaldība Eiropas Savienības vērtību popularizēšanai un iedzīvotāju iesaistei» tiek piešķirta Rīgas pilsētas pašvaldībai.Savukārt Rūjienas novada pašvaldība, Bauskas novada pašvaldība, Kuldīgas novada pašvaldība, Jūrmalas pilsētas pašvaldība, Dagdas novada pašvaldība un Valmieras pilsētas pašvaldība - visas pašvaldības iegūs speciālbalvas, kā arī īpašu atzinību par panākumiem konkrētā sfērā.Lai godinātu visas pašvaldības, 14.septembrī notiks apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tiks sveiktas ne tikai pašvaldības, bet arī izteiks pateicību vairākiem cilvēkiem no katras pašvaldības, kuri ir devuši lielu ieguldījumu darbā ar cilvēkiem savā pašvaldībā. Ceremonijas laiks un vieta tiks paziņoti laika gaitā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vai

Kādam ir nojausma par visām tām nominācijām? Un kam tas ir vajadzīgs?
Viss ļembasts lai pašvaldību darboņi par mūsu naudu sev tusiņu sarīkotu un kārtējos apbalvojums sev piešķirtu.
Riebjas. Gluži kā kompartijas laikos.

pirms 7 gadiem, 2012.08.07 15:21

Jelgava