Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkne ēnos ekonomikas ministru

Ikgadējā Ēnu dienā rīt ekonomikas ministram Danielam Pavļutam būs četras «ēnas» un Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāram Jurim Pūcem – divas «ēnas»– sabiedriski aktīvi jaunieši, kuri motivācijas vēstulēs savu interešu lokā norādījuši ekonomikas un uzņēmējdarbības jautājumus un izteikuši vēlmi izzināt ministra un valsts sekretāra ikdienas darba pienākumus.

Ekonomikas ministra «ēnas» būs Jēkabpils Valsts ģimnāzijas audzēkne Līva Kusiņa, Balvu Valsts ģimnāzijas audzēkne Evita Mača, Rīgas 45.vidusskolas audzēkne Agnese Martinova un Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkne Anete Ašmane, informē ministrijas pārstāve Evita Urpena.Jaunieši kopā ar ekonomikas ministru D.Pavļutu piedalīsies ministru seminārā par nākamo Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas periodu, dosies ekskursijā pa Ministru kabinetu, tiksies ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu, kā arī piedalīsies «Citadeles» bankas preses konferencē.Savukārt valsts sekretāru J.Pūci «ēnos» Rīgas valsts 1.ģimnāzijas skolniece Inga Seile un Rīgas Hanzas vidusskolas skolnieks Edgars Brūvelis.Ēnojot EM valsts sekretāru, jauniešiem būs iespēja apmeklēt Ministru kabineta ēku, piedalīties tikšanās ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktoru Andri Ozolu un Latvijas Komercbanku asociācijas vadītāju Mārtiņu Bičevski, kā arī viesoties Latvijas Darba devēju konfederācijā.Visas ekonomikas ministra un valsts sekretāra «ēnas» dienas gaitā tiks iepazīstinātas ar EM darbu, galvenajiem uzdevumiem un prioritātēm, kā arī būs iespēja doties ekskursijā pa Ministru kabineta ēku un izzināt Ministru kabineta vēsturi un valdības darbu.

Pievieno komentāru

Jelgava