Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pašvaldība plāno iegādāties zemi skolas vajadzībām

Jelgavas pašvaldība no privātpersonas plāno iegādāties 1820 kvadrātmetru lielu zemes gabalu Uzvaras ielā 10A, uz kura daļēji atrodas Jelgavas 3. sākumskola, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Šā gada 15. martā Jelgavas pašvaldības administrācijā saņemts Gunta Leipciga iesniegums ar piedāvājumu par 20 000 eiro pirkt viņa īpašumā esošo nekustamo īpašumu – zemes gabalu 1820 kvadrātmetru platībā Uzvaras ielā 10A. Īpašuma kadastrālā vērtība 2018. gada 1. janvārī noteikta 15 543 eiro.

Kā skaidro pašvaldība, zemesgabals nepieciešams, lai Jelgavas pašvaldība pildītu likumā Par pašvaldībām noteikto pašvaldības autonomo funkciju – gādāt par iedzīvotāju izglītību –, jo uz tā daļēji atrodas Jelgavas 3. sākumskola. Līdz šim pašvaldība zemesgabalu no tā īpašnieka nomājusi.

Lēmumprojekts par īpašuma iegādi atbalstīts Jelgavas domes Finanšu komitejā, bet nākamnedēļ par to tiks lemts domes sēdē.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava