Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz bezmaksas datorkursiem

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu bez priekšzināšanām un iemaņām datora lietošanā pieteikties bezmaksas nodarbībām, kas tiks uzsāktas novembrī.

Desmit nodarbību cikls notiks latviešu un krievu valodas grupās (6–8 cilvēki katrā) Jelgavas pilsētas bibliotēkas mācību klasē divas vai trīs reizes nedēļā rīta un pēcpusdienas grupās, informē bibliotēkas pārstāve Zane Pastere. Nodarbības ilgums – 2,5 stundas.

Mācību laikā tiks apgūti pirmie soļi darbā ar datoru, teksta rakstīšana, informācijas meklēšana tīmeklī. Varēs iemācīties izveidot savu e-pastu, lietot e-pakalpojumu portālus, sociālos tīklus, uzzināt par drošību tīmeklī, apgūt attēlu apstrādes pamatus, prezentācijas veidošanu un citas prasmes. Atsevišķa nodarbība tiks veltīta darbam ar planšetdatoriem.

Ja mājās nav ne datora, ne planšetdatora, tas noteikti nav šķērslis piedalīties mācībās. Turklāt strādāt pie datora un nostiprināt apgūtās iemaņas bez maksas var visās pilsētas publiskajās bibliotēkās – Jelgavas pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26), bērnu bibliotēkā “Zinītis” (Lielajā ielā 15), Pārlielupes bibliotēkā (Loka maģistrālē 17), Miezītes bibliotēkā (Dobeles šosejā 100).

Lietotājiem ar priekšzināšanām, iepriekš piesakoties, pieejamas arī individuālās bezmaksas konsultācijas konkrētos datora, viedtālruņa lietošanas un interneta izmantošanas jautājumos.

Nodarbībām var pieteikties, zvanot pa tālruni 29118019 vai aizpildot anketu Jelgavas pilsētas bibliotēkas 1. stāvā.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Jelgava