Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas poliklīnikā rīkos semināru ciklu mediķiem

Jelgavas poliklīnika sākusi pilotprojektu "Jelgavas Poliklīnikas akadēmija", kura laikā mediķi no Jelgavas un Jelgavas novada bez maksas varēs papildināt savas zināšanas un pilnveidot profesionālo kompetenci, tematiskos semināros tiekoties ar starptautiski atzītiem medicīnas jomas profesionāļiem, aģentūru LETA informēja Jelgavas poliklīnikā.

Pirmā tikšanās projekta gaitā notiks Jelgavas poliklīnikā 31. oktobrī, kad par aktuālo sirds slimību jomā runās kardiologs Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centra vadītājs profesors Andrejs Ērglis un Jelgavas poliklīnikas kardioloģe Marina Kovaļova. Plānots, ka Ērglis seminārā referēs par antikoagulantiem un perkutāno koronāro intervenci, savukārt Kovaļova uzrunās kolēģus par tēmu "Antikoagulanti – kardiologu un ģimenes ārstu sadarbība".

Projekta "Jelgavas Poliklīnikas akadēmija” mērķis ir nodrošināt iespēju mediķiem paplašināt redzesloku un pilnveidot profesionālās kompetences, iepazīstot starptautiska līmeņa medicīnas jomas speciālistu pieredzi. Iecerēts, ka kopīgi semināri veicinās komunikāciju un pieredzes apmaiņu arī pašu mediķu vidū, pauda Jelgavas poliklīnikas vadītāja Kintija Barloti.

"Jelgavas Poliklīnikas akadēmijas" semināri notiks reizi mēnesī, un to tēmu loks iekļaus gan ģimenes ārstiem, gan daudziem citiem speciālistiem interesējošas tēmas – kardioloģiju, pulmonoloģiju, pediatriju, paliatīvo aprūpi un citas.

Piemēram, 15. novembrī "Jelgavas Poliklīnikas akadēmijā" kolēģus uzrunās pneimonologs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Pneimonoloģijas galvenais speciālists Alvils Krams un Jelgavas poliklīnikas pneimonoloģe Lilita Dinka, 6. decembrī – Iekšķīgo slimību katedras docētājs, kardiologs–aritmologs profesors Oskars Kalējs, savukārt 31. janvārī paredzēta Jelgavas poliklīnikas endokrinologa Ingvara Rasas lekcija.

Uz semināriem aicināti medicīnas darbinieki neatkarīgi no prakses vietas, turklāt dalība semināros ir bezmaksas. Aktuālā informācija par semināru tematiku un norises laiku būs pieejama Jelgavas poliklīnikas mājaslapā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava