Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas skolās trūkst ap desmit pedagogu

Lai arī pēc nedēļas sākas jaunais mācību gads, Jelgavas skolās nav aizpildītas vairāk kā desmit pedagogu slodzes. Jelgavas Izglītības pārvalde (JIP) tomēr uzskata, ka būtisku ietekmi uz mācību procesu tas neatstās, jo jaunie pedagogi vēl turpinot pieteikties.

JIP vadītāja Gunta Auza aģentūru LETA informēja, ka Jelgavas izglītības iestādes jaunajā mācību gadā vēl piedāvā darbu angļu valodas skolotājiem – divas slodzes, latviešu valodas skolotājam mazākumtautību izglītības programmas īstenošanai – viena slodze, matemātikas skolotājiem – trīs slodzes, fizikas skolotājam – viena slodze, krievu valodas kā svešvalodas skolotājam – viena slodze, pamatizglītības skolotājiem speciālās izglītības programmas īstenošanai – divas slodzes, un dabaszinātņu skolotājiem (bioloģija, ķīmija, dabaszinības) – nepilna darba slodze.

"Joprojām darbā piesakās jauni kolēģi, tiek plānotas pedagogu darba slodzes un nodrošinājums ar pedagogiem šobrīd vēl ir mainīgs," piebilda Auza.

Mācību process, pēc JIP sniegtās informācijas, tiks nodrošināts visos mācību priekšmetos, jo pedagogu darbs jaunajā mācību gadā tiek plānots ar lielāku darba stundu skaitu nedēļā konkrētajā mācību priekšmetā. Auza norādīja, ka grūtības sagādās individuālā atbalsta nodrošināšana skolēniem un ESF projekta, kurā tiek nodrošināts individuāls atbalsts 5.–12. klašu skolēniem un profesionālo izglītības iestāžu 1.–4. kursu audzēkņiem, īstenošana.

Paralēli pedagoģiskajam personālam JIP meklē arī kvalificētus atbalsta speciālistus: sociālo pedagogu, logopēdu. psihologu un bibliotekāru.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Jelgava