Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas slimnīca saņem Gada balvu medicīnā 13

Izsakot pateicību par ieguldījumu medicīnas nozarē, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) sadarbībā ar Veselības ministriju pasniegusi tradicionālās Gada balvas medicīnā. Par Gada slimnīcu LĀB ekspertu vērtējumā atzīta Jelgavas slimnīca, informē Jelgavas pašvaldība.

Jelgavas slimnīca lepojas, ka slimnīcas darbs ir pamanīts un novērtēts valsts līmenī.

Šā gada lielākais mērķis ir pabeigt slimnīcas C korpusa renovāciju. Vērienīgākās pārmaiņas korpusā gaidāmas Uzņemšanas nodaļā, kura šobrīd pārprofilēta – pēc pārbūves akūtie pacienti būs nošķirti no ambulatorajiem, kā arī būs pieejama observācijas palāta. Tāpat pērnā gada izaicinājums, kurš veiksmīgi realizēts slimnīcā, ir insulta vienības izveide, proti, neirologu piesaiste diennakts darbam slimnīcā, lai nodrošinātu specifiskus izmeklējumus ievestajiem insulta pacientiem.

Tradicionāli novērtējot un izceļot mediķu darbu, Gada balva medicīnā pasniegta 12 nominācijās. Jelgavas slimnīca Gada slimnīcas titulu saņēmusi pēc LĀB ekspertu komisijas vērtējuma. Jelgavas slimnīca tiek raksturota kā moderna reģionāla daudzprofilu slimnīca, kurā tiek apkalpoti vidēji 13,5 tūkstoši pacientu gadā, veiktas aptuveni trīs tūkstoši operāciju gadā un šādā laika posmā pieņemtas arī aptuveni 1000 dzemdību. Ekspertu komisija slimnīcu vērtēja pēc daudziem kritērijiem, ņemot vērā, piemēram, aprūpes pakalpojumu kvalitāti, pievēršot uzmanību slimnīcas attīstībai un moderno tehnoloģiju izmantošanai, analizējot finanšu rādītājus.

Savukārt balvai nominācijā “Gada vecmāte” bija izvirzīta arī Jelgavas slimnīcas vecmāte Sanita Zemīte – šajā nominācijā kandidātes tika noteiktas pēc iedzīvotāju balsojuma. Šajā nominācijā uzvarēja Dobeles un apkārtnes slimnīcas vecmāte Rasma Kaminska.


Pievieno komentāru

Komentāri 13

Andris

Kājas ir pārējās ? Jā, ir par ko aizdomāties ..sb

pirms gada, 2018.02.16 11:22

:D

Katru kadu vajag citu labāko. Ja vias citas jau ir bijušas, tad tituls jādod Jelgavai! Un vispār cik slimīcas ar šī vārda reālo nozīmi ir atlikušas, ja neskaita Rīgu?

pirms gada, 2018.02.16 11:48

pacienta sieva

LIELS PALDIES visiem Jelgavas slimnīcas darbiniekiem!!!

pirms gada, 2018.02.16 13:52

vārds

""Ekspertu komisija slimnīcu vērtēja pēc daudziem kritērijiem, ņemot vērā, piemēram, aprūpes pakalpojumu kvalitāti,..."" Piemēram-uzņemšanas nodaļu arī viņi vērtēja ? Kas tās balvas dala un kas saņem.!!???tiešām bez komentāriem

pirms gada, 2018.02.16 15:18

aaa

simts reizes gadā raksta par attieksmi ,par personāla neprofesionalitāti un rezultāts-balva!!!tā notiek tikai Latvijā....

pirms gada, 2018.02.16 20:06

SEN

Tas lai vieglak KIPURAM sedet,drosi vien iedeva kukuli....

pirms gada, 2018.02.17 08:31

Ak vai

Pec tā kas notiek uzņemšanā...Jā bail domāt kāda ir sliktākā.

pirms gada, 2018.02.17 14:29

ārprāts 2

Cik ilgi turpināises Latvijā valdīt tādi ka KEIPRUS KUR SKATĀS MUSU RĀVIS????

pirms gada, 2018.02.17 22:10

Jelgava