Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Valsts ģimnāzijas audzēknēm piešķirti Jauno finanšu ekspertu tituli 1

Jauno finanšu ekspertu titulus un naudas balvu 500 eiro apmērā «Swedbank» Privātpersonu finanšu institūta rīkotajā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā «Jaunais finanšu eksperts» šogad izcīnījušas Jelgavas Valsts ģimnāzijas 11.klases skolnieces Laura Hippe un Maija Sabule.

Viņas savā darbā izpētīja skolēnu zināšanas par naudas vēsturi un secināja, ka vecāko klašu skolēni, salīdzinājumā ar jaunāko klašu skolēniem, ir zinošāki par naudas vēsturi un izrāda lielāku interesi par personīgā budžeta plānošanu, informē «Swedbank» Privātpersonu finanšu institūta direktore Ieva Use-Cimmermane.Lai uzlabotu jauniešu zināšanas, darba autores izveidoja arī mācību īsfilmu, kas skaidro pasaules un Latvijas naudas vēsturi, kā arī interesantus faktus par Latvijas latu un tā pretviltošanas pazīmēm.Savukārt otro vietu Jauno finanšu ekspertu konferencē un naudas balvu 300 eiro apmērā ieguva Normunds Eliņš no Madonas Valsts ģimnāzijas 12.klases, prezentējot veikto pētījumu par skolēna izmaksām Madonas novadā, bet trešo vietu un 200 eiro – Haralds Lipsnis no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11.klases par darbu, kas atklāja jauniešu attieksmi pret studiju un studējošā kredītiem.Visiem pirmo trīs vietu ieguvējiem tiks sniegta arī iespēja pievienoties «Swedbank» Privātpersonu finanšu institūta pētnieciskajam darbam nedēļu ilgā praksē.Konkursa finālistu vidū bija arī Evija Brauere, Laura Eglīte un Helēna Stavro no Rīgas 64.vidusskolas, Marija Gordeiko no Rīgas Ostvalda vidusskolas, Liāna Odiņeca no Dagdas vidusskolas, Oskars Niks Mālnieks no Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikuma un Jevgēnija Ribkina no Jelgavas 1.ģimnāzijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nu pipec

JA jaa mums Latvijaa ir tikai ekspertu truukums , naks paliga rungainiem ,berziniem , repshem,godmaniem un tt. Ko ta shie teli un teleeni veciem bukiem /ekspertiem/ nestav nemaz klat .

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 15:27

Jelgava