Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Zonta klubs sveic sievietes – pilsētas lepnumu (FOTO) 3

Izsakot pateicību sievietēm, kas devušas ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju dzīves uzlabošanā, no sirds darot savu darbu vai veicot to brīvprātīgi, vakar jau piekto reizi Jelgavas Zonta klubs sveica jelgavnieces, pasniedzot apbalvojumus “Jelgavas sieviete – pilsētas lepnums”.

Pasākumā sveiktas invalīdu biedrības “Zvaigzne” dvēsele Dzintra Saulkalne, zinātniece Ilga Gedrovica, pedagoģe un režisore Elīna Apsīte. Savukārt Anita Dille, kura darbojas bērnu un jauniešu centrā “Junda” un organizācijā “Jelgavas brīvprātīgie”, saņēma pateicību kā Jelgavas jauniete – pilsētas cerība.

“Pārstāvot organizāciju, kas sniedz atbalstu sievietēm visā pasaulē, uzskatām par ļoti nepieciešamu pagodināt sievietes, kas paveic daudz vairāk nekā līgumi un pienākumi prasa, sievietes, kuras raksturo sirds degsme, nesavtīgums, palīdzēšana, iedvesma,” teic kluba pārstāve Daiga Latkovska.

Sveicēju vidū bija arī Jelgavas Rotari klubs, Hercoga Jēkaba klubs un pilsētas pašvaldība.

Iepriekšējos gados Jelgavas Zonta kluba pateicību saņēmušas Ināra Dasčinska, Ieva Karele (2013), Ināra Melgalve, Annika Andersone (2014), Astrīda Kroģere, Maija Kravinska, Ginta Cimdiņa (2015), Guna Paškovska, Rasma Urtāne, Ilva Mieze (2016), jauniešu nominācijā suminātas Kristīne Vīksniņa, Maija Tomase, Diāna Ņikitina.


Foto: no Zonta kluba albuma

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sveicejs

#Jelgava #Zonta #klubs #sveic #sieviete #pilsētas #lepnums

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.01 10:16

Par diploma tekstu

Aiz vārda ,,un" komatu neliek, pirms vārda ,,nominē'' arī neliek.Teikumā ir vienlīdzīgi teikuma locekļi ,,sveic" un ,,nominē". Vārds ,,nominē" pulcē ap sevi vienlīdzīgos teikuma locekļus, kas atrodas it kā savrupinājumā. Pirms vārda ,,kultūras" arī komats nav liekams.
Pēdējos gados bieži redzu dažādu organizāciju pasniegtos Atzinības u.tml. godināšanas rakstus ar kļūdām.Cienīsim savas valodas rakstu tradīcijas!

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.02 11:39

lats

Būtu lielāka alga un vēl prēmija, tad pareizi rakstītu.

pirms 8 mēnešiem, 2017.12.02 20:32

Jelgava