Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnece ar rīdzinieku un vēl četri pāri uzstādījuši pasaules sarunu rekordu 5

Šodien ap pulksten 16.30 ar «Tele2» atbalstu visi pieci pāri uzstādīja jaunu pasaules rekordu par garāko telefonsarunu. Saskaņā ar Ginesa rekordu organizācijas noteikumiem, lai pārspētu līdzšinējo rekordu, kas ir 43 stundas 8 minūtes un 55 sekundes, dalībniekiem vajadzēja sarunāties par 20 minūtēm ilgāk. Pēc ««Tele2» Pasaules sarunu rekorda» sacensību noteikumiem visi pāri par rekorda sasniegšanu ir ieguvuši 1500 latu. Neskatoties uz to, neviens no dalībniekiem nav izstājies, bet turpina cīņu par ievērojamāku rekordu un vietu sacensībās.

Pāris, kurš veiks garāko telefonsarunu, saņems naudas balvu 3000 latu apmērā, savukārt otrās vietas ieguvēji saņems 2000 latu. Kopējais balvu fonds ir 10 000 latu. Dalībnieki, kuri uzstādījuši jaunu pasaules sarunu rekordu, ir četri pāri no Latvijas un viens no Lietuvas: jelgavniece Tatjana Fjodorova (23 gadi) un rīdzinieks Leonīds Romanovs (31), rīdzinieki Patriks Zvaigzne (22) un Kristaps Štāls (28), rīdzinieces Zanda Seņkova (20) un Anete Šica (20), rīdzinieki Toms Bļodnieks (22) un Renārs Astra (21), kā arī lietuvieši Jevgenijus Tiurinas (46) un Robert Jacek Nadtočij (48), informē «Tele 2» sabiedrisko attiecību konsultante Egita Māliņa. Pēc oficiāliem noteikumiem Ginesa Pasaules rekordu reģistrē tiesneši un brīvprātīgie neatkarīgie liecinieki, kuri pēc Ginesa rekordu organizācijas noteikumiem nesaņem atalgojumu. Viņi stāsta, ka katram dalībniekam ir izstrādātāta sava stratēģija, kā neaizmigt un ilgstoši sarunāties. Ir dalībnieki, kuri veic dažādas fiziskās aktivitātes, piemēram, jogas vingrinājumus vai pārbīda mēbeles. Citi dalībnieki atraduši veidu, kā sakrāt pēc noteikumiem atļautās piecas minūšu pauzes un doties nelielā snaudā, tādējādi atvelkot elpu un papildinot spēkus jaunām sarunām. Ir arī viens dalībnieks, kurš vispār neēd, jo ir pārliecināts, ka ēšana rada atslābumu un lielāku vēlmi nosnausties, tā vietā regulāri uzņemot siltu pienu ar medu, ko sacensību organizatori arīdzen nodrošina. Tāpat dalībniekiem palīdz regulāra pozu maiņa, citi pāri ir pat izstrādājuši taktiku, kā un kad mainīt pozas. Sarunājoties vairāk nekā 43 stundas, lielākoties visiem dalībniekiem ir balss aizsmakums, bet sacensību organizatori palīdz un dalībniekiem tiek nodrošināti balss saitēm paredzēti medikamenti. Pašreizējais Ginesa Pasaules rekords pieder diviem Šveices iedzīvotājiem, kuri sarunājās pa telefonu 43 stundas 8 minūtes un 55 sekundes. «Jāņem vērā, ka jauno Ginesa rekordu ir jāapstiprina Ginesa rekordu orgbamizācijai Lielbritānijai, kurai tiks nosūtīti visi jaunā rekorda apliecinošie materiāli. Ginesa rekordu organizācija atbildi sniegs dažu nedēļu laikā,» skaidro E.Māliņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Guntis

Tad jau es ar savu sievu varetu nedelu norunat:DBaigais rekords:D

pirms 6 gadiem, 2013.03.10 01:48

Runīgāka meitene pasaulē

Mēs norunājam 54 stundas, divi pāri sadalīja pirmo balvu. Tagad visa informācija tiks nosūtīta Ginesa Rekorda komitējai, viņi pārbaudis un tad mēs uzzināsim, kurš no mums būs Ginesa Grāmata

pirms 7 gadiem, 2012.03.12 11:13

vārds

šitos gan par ***ējiem varēs saukt tagad.

pirms 7 gadiem, 2012.03.11 19:37

Jelgava