Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavniece ieguvusi godalgu fotokonkursā «Ja augi spētu runāt...» 2

Latvijas Stādu audzētāju biedrība visu jūliju aicināja Latvijas skolēnus no 1. līdz 12. klasei piedalīties fotokonkursā, iesūtot pašu fotografētu fotogrāfiju vai kolāžu par tēmu «Ja augi spētu runāt...». Konkursa mērķis bija rosināt skolēnu interesi par apkārtējās dabas daudzveidību, īpašu uzmanību pievēršot tieši dekoratīvajiem augiem.

Konkurss ir noslēdzies, konkursa darbi ir apkopoti, un ir zināmi gan interneta balsojuma, gan žūrijas izvirzītie darbi, kuru autori arī saņems Dārzkopju komplektus, kā arī galveno balvu – fotoaparātu. Kopumā konkursā tika iesūtīti 256 darbi, no kuriem divi labākie darbi tika izraudzīti kompetentas žūrijas vērtējumā, savukārt viens - interneta balsojuma rezultātā, kurš nedēļas garumā norisinājās portāla Draugiem.lv Dārznīcas lapā.Interneta balsojumā visvairāk balsu saņēmusi Elanta Erzāma (A.Upīša Skrīveru vidusskola), kura iegūst vienu no Dārzkopju komplektiem, savukārt otrā žūrijas vērtējumā bija Diāna Cabija no Jelgavas 1.ģimnāzija). Galveno balvu – fotoaparātu saņem Annija Strode (Varakļānu vidusskola), informē Latvijas Stādu audzētāju biedrība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

foto te: http://www.darznica.lv/jaunumi/noskaidroti-fotokonkursa-ja-augi-spetu-runat-uzvaretaji
Prieks, ka ir jaunieši, kas uzdrīkstas piedalīties!

pirms 7 gadiem, 2012.08.27 14:37

Jelgava