Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieces pierāda sevi Mājsaimnieču olimpiādē un saņem titulus 8

Brīvdienas tirdzniecības centrā «Spice Home» notikušajā Mājsaimnieču olimpiāde 2012 Santas Didžus vadībā piedalījās 113 sievietes no visas Latvijas, lai cīnītos par galveno titulu – «21.gadsimta Dižmājsaimniece». Ar balvām mājās atbrauca arī divas jelgavnieces – Lita Lamberga un Agnese Feldmane.

Apliecinot savu erudīciju, veiklību un zināšanas septiņos dažādos olimpiādes posmos, par 21.gadsimta Dižmājsaimnieci kļuva Gita Eriņa – 33 gadus jauna skolotāja un divu bērnu māmiņa no Valles Vecumnieku novadā, informē sabiedrisko attiecību aģentūras «Prospero» pārstāve Inese Blaune.Mājsaimnieču dalību dažādajos olimpiādes posmos vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija arī «Nakts mēbeļu» īpašnieks Juris Griķis.Saskaņā ar žūrijas vērtējumu tika piešķirti tituli un balvas vēl desmit nominācijās: Šopinga zvaigzne – nagu speciāliste Natālija Vahovņina no Rīgas, Fiksākā dāma – Anete Meinarte, uzņēmēja no Rīgas, Saulstariņš – Natālija Barigina, studente no Rīgas, Virtuves pavēlniece – Mairita Čuda, māmiņa no Jūrmalas, Gultas saimniece – L.Lamberga, tirdzniecības darbiniece no Jelgavas, Stila odziņa – Dace Maura-Boka, mājsaimniece no Gulbenes, Bīstamā mājsaimniece – Lilita Vitrupe, galdniece no Spuņciema, Reālā mājsaimniece – skolotāja Dita Čiruhina. Skolotāja no Jelgavas – A.Feldmane – ieguva divus titulus – Mis Sieviešu kluba simpātija un Mazā raganiņa. Specbalvu saņēma portāla Sieviesuklubs.lv blogere – mājsaimniece no Rīgas Inguna Gaile par lielisku mūsdienu mājsaimnieces portretējumu savā blogā.    Olimpiādes laikā atklāta izstāde «60.gadu mājsaimnieču pasaule», kuru «Spice Home» otrajā stāvā var apskatīt līdz 31.martam. Tajā ietverti tādi rūpniecības attīstības simboli kā veļasmašīna «Rīga-60», putekļu sūcējs «Raketa» un citi. «Mūsdienās daudzi no šiem sadzīves priekšmetiem ir vērtējami gan kā sava laikmeta, gan dizaina vērtība,» piebilst I.Blaune.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

nelga

Agnese ir mamma-supermamma!!! Viņa piedalās visos ar ģimeni un bērniem saistītos pasākumos! Būt par māmiņu 5 bērniem nav tas pats, kas staigināt klēpjasunīti! :) Veiksmi, veselību un možu garu Agnesei un arī Litai!!! Vieglāk jau ir citus no... , nevis pašam kkur piedalīties ;)

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 16:13

Elīna

Lita Lamberga mana kāzu organizatore ... super cilvēciņš labsirdīga un VIENMĒR smaida !!!

Ja citiem kaut kas nepatīk ... paskatās uz SEVI .

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 15:52

kolēģe no Līvbērzes

Agnesīt!
Prieks par tavu aktivitāti!Lieliski , ka atrodi laiku ne tikai ģimenei , bet vari arī sevi interesanti parādīt .Man patīk tāds pozitīvs skats uz dzīvi!

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 15:11

haizive

Meitenes ir malači,bet tas tituls gan tāds divdomīgs,bet nu uztversim ar humoru!:)

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 14:17

kartotaugosaseciba

Tas gan izskatās viens krāsains pasākums ! :))

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 14:17

Antra

Kas jums ir? Nav kur savu žulti izgāzt? ka anonīmi internetā jāapvaino cilvēki?

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 14:06

loceklis Pēteris

To rižo šķibaci var noņemt lai nerēgojas acu priekšā?

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 14:02

atāru vulpir

Protams, tagad birs komentāri ar uzslavām par uzdrīkstēšanos.. bet vispār, tas ir samērā nožēlojami :) Iegūs- Gultas pavēlnieces titulu pie tāda izskata :o

pirms 7 gadiem, 2012.02.28 12:51

Jelgava