Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki aktīvi ziedojusi akcijā «Laimīgai Latvijai»

Latvijas ģimeņu atbalstam Ziedot.lv projekta «Laimīgai Latvijai» ietvaros ziedojumu kastītēs pie «Maxima» veikalu kasēm iedzīvotāji no marta līdz maija beigām ir saziedojuši 6 323 latus.

Pateicoties cilvēku atsaucībai un operatīvai palīdzībai, sniegtais atbalsts padarījis laimīgākas 18 ģimenes Rīgā, Madonā, Lielvārdē, Kuldīgā, Salacgrīvā, Strenčos, Liepājā, Saldū, Amatā un Ērgļos, informē Ziedot.lv. Pateicoties raitai saziedoto līdzekļu aprites sistēmai, teju visi saziedotie līdzekļi jeb 6 245 lati jau nonākuši pie adresātiem – ģimenēm ar akūtām sadzīviskām un medicīniskām problēmām. Par saziedotajiem līdzekļiem apmaksāts projektēšanas darbs elektroenerģijas pievienošanai trīs bērnu ģimenes mājai, iegādāti materiāli jaunam jumtam, pārvietojamā dzīvojamā māja ģimenei pēc ugunsgrēka, sarūpēta krāsns un virtuves iekārta. Tāpat vairākiem cilvēkiem apmaksāti dzīvībai būtiski medicīnas izmeklējumi un rehabilitācija, kā arī medikamenti, piemēram, ļaundabīga audzēja vai C hepatīta ārstniecībai. Reģionos visvairāk izcēlusies Jelgava – pilsētā saziedoti 505,79 lati. Kopumā visaktīvāk ziedošanā iesaistījušies rīdzinieki, kas, izmantojot ziedojumu kastītes pie veikalu kasēm, grūtībās nonākušajām ģimenēm saziedojuši apmēram pusi no kopējā palīdzības apjoma.

Pievieno komentāru

Jelgava