Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki pērnā gada nogalē aktīvi ziedojuši projektam «Paēdušai Latvijai»

No pagājušā gada septembra līdz decembrim projekta «Paēdušai Latvijai» ziedojumu kastītēs labdarībai «Maxima» veikalos Jelgavā apmeklētāji no saviem maciņiem ir dāvinājuši 425,28 latus.

Kopumā aizvadītā gada nogalē labdarībai ziedojumu kastītēs visā Latvijā atstāti 10 838,72 lati. Saziedotie līdzekļi izlietoti galvenokārt pārtikas paku iegādei, nodrošinot ģimenes ar ikdienā nepieciešamiem pārtikas produktiem, ko iespējams izlietot ilgākā laika posmā, piemēram, eļļu, mannas putraimiem, tēju, zivju un gaļas konserviem, makaroniem, miltiem, informē akcijas rīkotāji. Vidēji katru mēnesi visā Latvijā par saziedotajiem līdzekļiem palīdzība sniegta vairāk nekā 2000 ģimenēm. Tāpat ziedojumi devuši iespēju iepriecināt 3641 sirmgalvi, kuri aukstajos ziemas mēnešos gada nogalē saņēma gardu cienastu vai citu ikdienā noderīgu dāvinājumu.Sākotnēji projekts «Paēdušai Latvijai» sniedza atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm ar bērniem, kā arī veciem un vientuļiem pensionāriem, taču, redzot nepieciešamās palīdzības apmērus, tika nolemts sniegt atbalstu arī smagās traģēdijās cietušajiem, piemēram, ģimenēm pēc nelaimē zaudēta mājokļa.

Pievieno komentāru

Jelgava