Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieki saņems balvas par esejām konkursā «Kādu es vēlos redzēt savu skolu» 1

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) ceturtdien apbalvos skolēnus, kuri uzvarējuši eseju konkursā «Kādu es vēlos redzēt savu skolu».

Konkursā piedalījās vairāk nekā 100 skolēnu no visas Latvijas, sacenšoties trīs kategorijās – vispārizglītojošo skolu 7.–9.klašu un vispārizglītojošo skolu 10.–12.klašu skolēnu, kā arī profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu grupās. Šogad labākie darbi novērtēti līdzīgi, tāpēc konkursa žūrija pieņēma lēmumu to autorus apbalvot vienādi, informē Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brīvmane.Vispārizglītojošo skolu 7.–9.klašu grupā par vienu labākajiem darbiem atzīts arī Jelgavas speciālās internātpamatskolas 9. klases skolnieces Marikas Radunājevas eseja.Savukārt 10.–12.klašu skolēnu grupā par uzvarētāju atzīta arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 10.klases skolniece Monta Badūne.Konkursu VBTAI organizēja, lai dotu iespēju skolēniem pārdomāt un formulēt nosacījumus, kas ļautu uzlabot skolas vidi, paust savus priekšlikumus draudzīgas un iejūtīgas vides veidošanai skolā, kā arī palīdzētu labāk izprast pozitīvas skolas vides funkcionēšanas būtiskākos principus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aucis

Prieks par Jelgavas skolnieču uzvaru konkursā.Par to meiteni Montu esmu dziedējusi diezgan daudz.Viņa labu vietu ieņēmusi kaut kādā starptautiskā konkursā kādus gadus atpakaļ.Liekas,ka ir talants rakstīt. Lai abas meitenes savus talantus nepalaiž vējā,bet tos spodrina.

pirms 7 gadiem, 2012.05.31 22:42

Jelgava