Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavniekiem panākumi konkursā, kas veltīts prezidenta institūcijas 90.gadadienai

Valsts prezidenta institūcijas 90.gadadienai veltītā skolēnu radošo darbu konkursā tika izrādīta liela aktivitāte un iesūtīti 352 darbi (340 rakstiskā, 12 video formātā) no visiem Latvijas novadiem.

Skolēnu iesūtītajos darbos atspoguļojas plašas zināšanas par Latvijas valsts vēsturi un valsts veidotājiem, īpaši par pirmo Valsts prezidentu Jāni Čaksti, ziņo prezidenta preses dienests. Daudzos darbos tika skartas šī brīža aktuālas tēmas valstī, svarīgāko problēmu apzināšana un piedāvāts to risinājums, kas vienlaikus parāda bērnu un jauniešu valstisko domāšanas veidu, un apliecina viņu patriotismu.Skolēnu radošo darbu konkursa nolikums paredzēja, ka tiks atlasīti desmit labākie skolēnu darbi, taču ņemot vērā lielo atsaucību, darbu vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu par radošākajiem un oriģinālākajiem atzīt 29 darbus. Starp labākajiem ir arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēnu Ričarda Švītiņa un Elīnas Grantiņas, kā arī Jelgavas 4.vidusskolas skolnieka Matīsa Dilles darbi.Ar labākajiem darbu autoriem 30.novembrī Melngalvju namā tiksies Valsts prezidents Andris Bērziņš, lai personīgi sveiktu visus konkursa laureātus, pasniegtu piemiņas veltes un šo tikšanos iemūžinātu kopējā fotogrāfijā.

Pievieno komentāru

Jelgava