Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieks Latvijas izlases sastāvā piedalās ugunsdzēsības sporta sacensībās Ukrainā

No šodienas līdz 1.jūnijam Latvijas ugunsdzēsības sporta izlase piedalās 25.Piemiņas sacensībās ugunsdzēsības sportā, kas veltītas ugunsdzēsējiem – varoņiem, kas piedalījās Černobiļas avārijas seku likvidēšanā. Sacensības šogad notiek Odesā, Ukrainā.

Trešdien sacensību programmā paredzēta mandātu komisijas sanāksme un treniņi, savukārt ceturtdien notiks sacensību svinīgais atklāšanas pasākums un tiks noskaidroti jau pirmie uzvarētāji 100 metru šķēršļu joslas pārvarēšanā un 4x100 metru ugunsdzēsības stafetē. Sacensību pēdējā dienā tiks noskaidroti uzvarētāji uzkāpšanā ar āķkāpnēm mācību tornī un izvēršanās no motorsūkņa. Sacensību noslēgumā notiks uzvarētāju apbalvošana, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) speciāliste Viktorija Šembele.Kopā ar Latvijas izlasi sacensībās piedalīsies arī Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un citu valstu ugunsdzēsības sporta komandas. Latvijas komandas sastāvā iekļauts arī leitnants Artūrs Laizāns, VUGD Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas inspektors;Šo sacensību mērķis ir godināt tos ugunsdzēsējus, kas gāja bojā, likvidējot Černobiļas avārijas sekas, kā arī attīstīt un popularizēt ugunsdzēsības sportu. Latvijas komandai šīs sacensības ir kā viens no sagatavošanās posmiem Baltijas valstu čempionātam ugunsdzēsības sportā, kas vienlaicīgi ar Pasaules čempionātu ugunsdzēsības sportā jauniešiem notiks no 17. līdz 22.jūlijam Valmierā.

Pievieno komentāru

Jelgava