Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Joprojām aicina pieteikties viesģimenes, kas uzņemtu Tezē jauniešu tikšanās dalībniekus (FOTO)

Ar dievkalpojumiem Bezvainīgās Jaunavas Marijas Jelgavas katoļu katedrālē un Krievu baptistu draudzes namā Mātera ielā 56 sākās Tezē jauniešu tikšanās otrās dienas rīts Jelgavā. «Šķiet, vēl nekad šajā dievnamā nav bijis tik daudz jauniešu,» uzrunājot jauniešus, teica bīskaps Eduards Pavlovskis. Viņš pateicās jauniešiem, ka viņi ir ieradušies uz Tezē jauniešu tikšanos Rīgā un atbraukuši arī uz Jelgavu. Gandarīts par Tezē jauniešu dievkalpojumu ir arī krievu baptistu draudzes mācītājs Viktors Abramovs.

Jelgavas katoļu draudzes pārstāve Tezē pasākuma koordinatore Dace Indrika informē, ka viņas sarūpētajās viesģimenēs ir reģistrēti 96 poļu, 58 franču, 50 ukraiņu, 17 itāļu, 25 lietuviešu, 24 rumāņu, 29 horvātu, četri bosnijiešu un četri vācu jaunieši. Ārpus iepriekš rezervei sagatavotajām draudzes telpām nav palicis neviens.

Savukārt Jelgavas baptistu draudzē uzskaitīti 158 jauniešu dienu pārstāvji. «Vēl vakarā pie mums no Rīgas ieradās poļu jaunieši un lietuviešu jaunieši, kas nebija iepriekš pieteikti. Viņi nakšņoja dievnamā. Tādēļ vēl aicinām pieteikties viesģimenes, kā tas ir paredzēts Tezē jauniešu tikšanās ekumeniskajā idejā,» teic baptistu draudzes pārstāve Aija Šķerberga.

Ar organizatoriem var sazināties e-pastu taizejelgava2016@inbox.lv Saskaņā ar Tezē tradīciju, viesģimenes jauniešiem ir aicinātas dot kaut tikai pajumti divu kvadrātmetru platībā.


Foto: Gaitis Grūtups

Pievieno komentāru

Jelgava