Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Kāpēcīšu” baseins pielāgots bērniem ar kustību traucējumiem

Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcīši” peldbaseinā uzstādīta iekārta, ar kuras palīdzību baseinā var iecelt bērnus ar kustību traucējumiem, informē pašvaldība. Elektroniskais pacēlājs iegādāts par enerģētikas uzņēmuma “Fortum” ziedotajiem līdzekļiem.

Ik gadu “Fortum Jelgava” izvēlas trīs iespējamos Ziemassvētku labdarības mērķus, un balsojumā uzņēmuma darbinieki nosaka vienu, pēc viņu domām, nozīmīgāko, kura īstenošanai tiek ziedoti līdzekļi. Šoreiz uzņēmuma mērķis bija pielāgot bērnudārza “Kāpēcīši” baseinu bērniem ar kustību traucējumiem. Uzņēmums tam ziedojis 5000 eiro.

Saziedotos līdzekļus bērnudārzs “Kāpēcīši” jau ir izmantojis – baseinam iegādāts un uzstādīts pacēlājs. Piemērots risinājums tika meklēts diezgan ilgi, jo nav daudz mobilo iekārtu, kas būtu viegli montējamas, neprasot papildu remontdarbus.

“Kāpēcīšu” baseins tagad ir aprīkots ar elektronisku ierīci – krēslu ar pacēlāju –, ar kura palīdzību baseinā var iecelt bērnus ar kustību traucējumiem. Iekārta ir piemērota bērniem no divu līdz 12 gadu vecumam.


Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Jelgava