Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karogs būs jāizkar arī 21.augustā 5

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Latvijas valsts karoga likumā.

Likuma grozījumi arī paplašina regulējumu, kas attiecas uz Latvijas valsts karoga novietošanu svētku dienās, nosakot, ka turpmāk arī 21.augustā, kas ir Latvijas neatkarības de facto atjaunošanas diena, pie publisko personu, privātpersonu, personu apvienību ēkām un dzīvojamām ēkām būs jānovieto valsts karogs, informē Saeimas Preses dienests.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

IVARS

Mosties, mosties reiz, svabadais gars,
Celies un salauzi kalpības spaidus,
Atpestī cietējus, klusini vaidus -
Mosties reiz, brīvības cēlajais gars!

Tumšos varmākas zemē triec,
Svētos liekuļus garīdzniekus,
Kuri melš krāpdami debesu niekus.
Ticības māņus pie malas liec.

Zemē kungus, kas lepnībā sēž,
Šķērdībā putina miljonu sviedrus!
Zemē kundzības draugus un biedrus,
Kas savus brāļus spaida un plēš!

pirms 7 gadiem, 2012.11.09 21:06

Kurš zina?

Vispār interesanti - kāpēc likumi.lv var atrast Satversmes 1933.gada redakciju, bet Latvijas valsts karoga likumam nav vecākas redakcijas par deviņdesmitajiem?
Vai gadījumā vispār šis likums esošajā saturā nav sarkankarogotās padomju savienības atrauga? no laikiem kad karogiem bija jāplīvo katrā pasākumā un obligātti, citādu uz sutkām vai uz Sibīriju?
Varbūt kaut ko nezinu, bet pagaidām visi arhīvi liecina, ka pirmskara Latvijā nav bijis šādu normatīvu, un karogus kāruši no brīva prāta. Un nepavisam nebija tā, ka nekārtu, to redzam vecajās fotogrāfijās...

pirms 7 gadiem, 2012.11.09 11:54

membrāns

...piekrītu visiem! Vajag vienu atminas dienu,kad LATVTEŠUS izsūtīja,šāva,mocīja,neļāva vēstules rakstīt...LATVISKI runāt.....BĻEĢ ne BĻIN,tā būs pareizāk...Kas IR LATVIETIS???

pirms 7 gadiem, 2012.11.09 11:14

Greex

Vai nav vienkāršāk to karogu vienreiz izkarināt un vairs nenoņemt? :D Ak jā, vēl jau sēru lentītes arī regulāri jāsien un jāņem nost...

pirms 7 gadiem, 2012.11.08 18:16

kukū

jā jā, vēl karogs būtu jāizkar
prezidenta dzimšanas dienā
svecīšu svētkos
kapu svētkos
ZZS dbināšanas dienā
Vienotības dibināšanas dienā
SC dibināšanas dienā
citu partiju dibināšanas dienās
Valsts budžeta pieņemšanas dienā
visās vēlēšanu dienās
utt., utjpr.

murdziņš vienādiņa... kamēr citās valstīs vispār neeksistē tāda norma, kā - OBLIGĀTA karoga izkāršana pilsoņiem (obligāta tā ir tikai valsts iestādēm un municipalitātēm), un cilvēki to dara no brīva prāta...

pirms 7 gadiem, 2012.11.08 17:49

Jelgava