Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ķergalvju saime no Jelgavas – Latvijas Goda ģimene (FOTO)

“Uzvara tiešām bija liels pārsteigums. Kad nosauca mūsu uzvārdu, asaras bija acīs. Lielais dēls gan teica: “Es zināju, ka uzvarēsim.” Atzinība un sapratne ir svarīga, jo cenšamies būt kā paraugs saviem bērniem un citiem, un tas disciplinē un saliedē mūs,” tā mamma Inga Ķergalve. Ķergalvju ģimene no Jelgavas kļuvusi par titula “Latvijas Goda ģimene 2018” ieguvējām un vienu no trim ģimenēm, kas balvā saņēmusi “Tallink” kruīza ceļojumu. Ģimene jau devusies ceļā.

Savukārt Bušmeisteru ģimene no Ozolnieku novada bez titula saņēmusi arī dāvanas no Latvijā radītu koka spēļu zīmola “Muzle”.

Titulam “Latvijas Goda ģimene 2018” tika pieteiktas vairāk nekā 60 daudzbērnu ģimenes no visas Latvijas, no tām apbalvotas 16, informē portāla mammamuntetiem.lv pārstāve Dace Simanoviča. Daudzbērnu ģimenes svinīgi tika cildinātas 9. septembrī Rīgā, Vērmanes dārzā, Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” rīkotā Tēva dienas festivālā.

Visas apbalvotās ģimenes saņēma goda rakstu “Goda ģimene 2018”, kā arī dāvanas no grāmatu izdevēja “Zvaigzne ABC” un Latvijas ražotāja graudaugu pārslu zīmola “Milzu”. Tāpat ģimenes tika pie dažādām balvām.

Latvijas simtgades gads ir izsludināts par Goda ģimenes gadu, un viens no gada uzdevumiem – teikt īpašu paldies ģimenēm ar bērniem. Tāpēc vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” aicināja pieteikt savu “Goda ģimeni” – tādu ģimeni, kurai vēlētos dāvāt “Goda ģimenes” titulu. Akcijas mērķis bija pateikt paldies ģimenēm ar bērniem, aktualizēt ģimenes un bērna kā vērtības apzināšanos sabiedrībā, izcelt stipru ģimeņu spēku un nozīmi, kā arī pievērst uzmanību sabiedrības attieksmei un stereotipiem par kuplām ģimenēm.

Pieteikt savu “Latvijas Goda ģimeni” varēja ikviens iedzīvotājs, kā arī pašvaldības. Visus konkursam pieteiktos aprakstus un stāstus vērtēja žūrijas komisija, kurā bija pārstāvji no Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv”, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas Goda ģimenes gada vēstneši.

Ķergalvju ģimenes stāstu lasiet ŠEIT.


Foto: Artūrs Ķipsts, Raitis Puriņš un no ģimenes albuma

Pievieno komentāru

Jelgava