Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā «Brīvprātīgais 2012» par Ietekmīgākajiem brīvprātīgajiem atzīta Jelgavas tehnikuma brīvprātīgo komanda

Šodien svinīgā pasākumā starptautiskajā Brīvprātīgo dienā Izglītības un zinātnes ministrija apbalvoja un sumināja konkursa «Brīvprātīgais 2012» uzvarētājus. Atsaucoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas septembrī izsludināto konkursu no visas Latvijas pieteikumus iesūtīja 47 jauniešu komandas.

Nominācijā «Latvijas Ietekmīgākie brīvprātīgie 2012», kurā balva tika piešķirta par brīvprātīgo darbu, kas radījis visnozīmīgākās pārmaiņas kāda cilvēka, organizācijas, pašu brīvprātīgo, kopienas dzīvē uzvarētāji ir Jelgavas tehnikuma brīvprātīgo komanda. Komandai balva tiek pasniegta par izmaiņām, kādas šie jaunieši spēja radīt piecu cilvēku - vectēva Andreja Zvejnieka un viņa četru mazbērnu dzīvē. Jaunieši kopā ar tehnikuma meistarēm četras nedēļas katru dienu astoņas stundas strādāja, lai izremontētu dzīvokli ģimenei, kurā vectēvs viens pats audzina četrus mazbērnus.Ar «Brīvprātīgo magnēta 2012» titulu Zemgalē tika sveikti jaunieši no komandas «Brīvprātīgie Jelgavai». Par Zemgales «Brīvprātīgo balstu 2012» kļuva Jeļena Grīsle, Sabiedrības integrācijas biroja jaunatnes lietu speciāliste, atgādina konkursa rīkotāji.

Pievieno komentāru

Jelgava