Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākie jelgavnieki dosies uz Bērnu rallija finālu Liepājā 1

Vairāk nekā 60 dalībnieku gan individuāli, gan komandās piedalījās CSDD organizētajās riteņbraukšanas sacensībās “Bērnu rallijs 2018”, kas norisinājās pie tirdzniecības centra “Valdeka”.

Individuālo sacensību posmā dalībnieki atbilstoši vecumam sacentās A grupā (6–7 gadi), B grupā (8–10 gadi) un C grupā (11–14 gadi), savukārt komandām nosacījums bija, ka viens dalībnieks ir vecumā līdz 14 gadiem, otrs – no 15 gadiem, informē projekta vadītāja Kitija Kuduma.

Sacensību dalībnieki pierādīja prasmes velotrasē, kurā, izmantojot savus vai pasākuma rīkotāja sagādātos velosipēdus, bija nepieciešams pārvarēt dažādus šķēršļus. Tāpat veloentuziasti sacentās velokartu trasē, kurā, vadot kājminamos transportlīdzekļus, jāpārvar barjeras, kā arī tika pārbaudītas viņu teorētiskās zināšanas uzdevumos, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem.

Jaunākajā grupā vislabāko rezultātu uzrādīja Alens Ermanis-Marčenko, aiz viņa – Ralfs Bernāts un Alise Sīrica. B grupā laurus plūca attiecīgi Juris Strods, Nils Špers un Rihards Sīrics. Savukārt starp 2004.–2007. gadā dzimušajiem labākie izrādījās Kārlis Zeidaks, Rihards Ušvils un Ričards Zīberts. Komandu konkurencē pirmā vieta “Zebrai 2” (Enija un Gotfrīds), sudrabs Alenam un Jolantai no “Motosports Racing Team”, bet bronza “Ponijiem” (Madara un Uldis).

Jelgavas atlases kārtas godalgoto vietu ieguvēji tiek izvirzīti uz finālsacensībām, kas notiks 26. augustā Liepājā, koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukumā.

Paralēli sacensībām visas dienas garumā ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties viktorīnā, atbildot uz āķīgiem ar ceļu satiksmi saistītiem jautājumiem un saņemot pasākuma atbalstītāja interneta veikala www.xsports.lv sarūpētās balvas.

Neatkarīgi no rezultāta ikviens dalībnieks saņēma veicināšanas balvas, ko sarūpējis pasākuma organizators CSDD.

Dalībnieki, kuri nav apmierināti ar savu rezultātu, var pagūt sevi pierādīt atkārtoti citās atlases kārtās – 11. augustā Saldū, Tirgus laukumā, vai 12. augustā Ventspilī, Saules ielā pretī Piedzīvojumu parkam.


Publicitātes fotoPievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava