Labdarības akcijā atbalstīs 20 Jelgavas skolēnus

Jelgavas pilsētas Sabiedrības inte­grācijas pārvalde šī gada augustā jau septīto gadu organizē ikgadējo labdarības akciju "Ar prieku pretī zināšanām", palīdzot bērniem, kuru ģimenē ir materiālās grūtības, sarūpēt nepieciešamos mācību piederumus jaunajam skolas gadam, “Ziņas” noskaidroja pašvaldībā.

Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde” ir veikusi  to ģimeņu atlasi, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka ģimeņu ienākumi ir zemi un minimāli pārsniedz pašvaldībā noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldības sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt vienu skolas mugursomu un citus vajadzīgus mācību materiālus un piederumus skolai.
Par nepieciešamajiem mācību piederumiem ziedotāji aicināti sazināties ar akcijas organizatoriem līdz 11. augustam, zvanot pa tālruni 63023409, 36005467 vai 29225919. Ziedotajām lietām jābūt nelietotām.

Akcijas noslēguma pasākums notiks 17. augustā Sabiedrības integrācijas pārvaldē (ieeja ar ielūgumiem), kur svinīgā pasākumā bērniem tiks pasniegtas sarūpētās mantas.

Foto: Jelgavas pašvaldība


Pievieno komentāru

Jelgava