Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijā pērn par 8,2% samazinājusies saskaņoto paziņojumu izmantošana ceļu satiksmes negadījumos

Latvijā ceļu satiksmes negadījumu pieteikšanā apdrošinātājiem samazinās saskaņoto paziņojumu izmantošana ‒ to skaits 2011.gadā samazinājies par 8,2% salīdzinājumā ar 2010.gadu, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas ( CSDD ) apkopotie dati.

Pēc direkcijas datiem, no 34 795 Latvijā 2011.gadā reģistrētajiem ceļu satiksmes negadījumiem 18 813 jeb 54,1% no visiem negadījumiem apdrošinātājiem pieteikti ar saskaņotajiem paziņojumiem. Pērn par 10,5% samazinājies arī reģistrēto negadījumu skaits.2010.gadā ar saskaņotajiem paziņojumiem tika pieteikti 20 488 ceļu satiksmes negadījumi no kopumā reģistrētajiem 38 343 ceļu satiksmes negadījumiem.Saskaņoto paziņojumu izmantošana paredzēta gadījumos, kad ceļu satiksmes negadījumā iesaistīti divi transportlīdzekļi, nav cietuši cilvēki, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai, kā arī transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem aizliegts braukt. Šos paziņojumus aizpilda avārijā iesaistīto transporta līdzekļu vadītāji, neizsaucot policiju.CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati u.c. CSDD ienākumus gūst no pakalpojumu maksām.

Pievieno komentāru

Jelgava