Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Sarkanā Krusta lietošanā nodod telpas Jelgavas autoostā

Biedrībai "Latvijas Sarkanais Krusts" (LSK) bezatlīdzības lietošanā tiks nodotas divas telpas Jelgavas autoostā Pasta ielā 26, lēmuši pilsētas domes deputāti.

Līdz šim biedrība Jelgavā darbojusies telpās Stacijas ielā 13, bet, tā kā ēkā plānoti remontdarbi, LSK Jelgavas komitejas izpilddirektores pienākumu izpildītāja Ingrīda Grīnberga lūgusi domi pārtraukt noslēgto telpu nomas līgumu, kā arī aicinājusi rast iespēju nodot biedrības bezmaksas lietošanā 47 kvadrātmetru plašas telpas Pasta ielā. Telpas biedrībai nepieciešamas, lai nodrošinātu labdarības pasākumus Jelgavas sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem.

Domes deputāti LSK lūgumu atbalstījuši, bezatlīdzības lietošanā uz laiku, kamēr biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, bet ne ilgāk par 2023. gada 22. martu, nododot divas nedzīvojamās telpas autoostas ēkā. Biedrībai pašai būs jānodrošina telpu uzturēšana un jāsedz saistībā ar to radušies izdevumi.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Jelgava