Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauksaimniecības augstākajai izglītībai – 155

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Lauksaimniecības fakultāte 19. oktobrī absolventus aicina tikties salidojumā par godu lauksaimniecības augstākās izglītības 155 gadu jubilejai un Latvijas simtgadei. Gadu gaitā fakultāte pieredzējusi nosaukumu maiņas un apvienošanās, taču ikviens Agronomijas, Zootehnikas/Zooinženieru, Lopkopības un Lauksaimniecības fakultātes absolvents, kurš ieguvis augstāko izglītību agronomijā, zootehnikā vai uzņēmējdarbībā lauksaimniecībā vai maģistra grādu lauksaimniecībā, būs gaidīts Jelgavas pilī.

No 1. septembra Lauksaimniecības fakultāte ir piedzīvojusi strukturālas izmaiņas. Tagad fakultātē atkal ir nodalīta augu un dzīvnieku daļa – izveidoti divi institūti – Augsnes un augu zinātņu institūts un Dzīvnieku zinātņu institūts. Dekāne profesore Zinta Gaile stāsta, ka fakultātē strādā ap 40 mācībspēku, ne visi gan pilnu slodzi, jo nodarbojas ar pētniecību, strādā mūžizglītībā, kā lauksaimniecības nozares ražotāju konsultanti.


Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 11. oktobra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Jelgava