Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz mēneša beigām Latvijā aizliegtas zemūdens medības

Zemkopības ministrija (ZM) informē, ka saskaņā ar Zvejniecības likuma 16.pantu ir pieņemts lēmums par zemūdens medību aizliegumu Latvijā līdz 30.aprīlim.

ZM ir saņēmusi atzinumu no Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūta par nepieciešamību noteikt zemūdens mednieku darbību aizliegumu līdz 30.aprīlim. Institūta atzinumā norādīts, ka zemūdens mednieki var piekļūt vietām, kurās ir nārstojošo zivju koncentrācijas un var būtiski traucēt nārsta gaitu. Turklāt šajā laikā redzamība ūdenī ir slikta un var tikt nomedītas zivis, kuru ieguve šajā laika posmā ir aizliegta.Lēmuma par zemūdens medību aizliegumu līdz 30.aprīlim atbalstījusi arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, skaidro ZM.

Pievieno komentāru

Jelgava