Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz piektdienai var pieteikties novadu ziņu veidošanai par Zemgali; uzvarēt varēs divas televīzijas

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludinājusi vēl vienu konkursu novadu ziņu veidošanai par Zemgali, kuram jāpiesakās līdz piektdienai, 13.janvārim.

Šāds konkurss jau ir noticis, bet uzvarētājs netika noteikts, lai gan konkursā pieteicās divas televīzijas.Novadu ziņu veidošanu paredz sabiedriskais pasūtījums. Kopumā tiks iepirkti 276 ziņu sižeti Latvijas Televīzijai.Konkursa uzvarētāju padome noteiks balsojot. Konkursa nolikums tagad paredz, ka padome var piešķirt uzvaru vienam vai vairākiem pretendentiem un tad iepirkuma apjoms tiek sadalīts pēc paritātes principa.Nolikums arī paredz, ka konkursa izvērtēšanā piedalās Latvijas Televīzijas pārstāvji kā eksperti, ar padomdevēja tiesībām.Konkursam iepriekš pieteicās Ogres televīzija un "TV Spektrs".Pārējos novados konkurss beidzās ar rezultātu jau ar pirmo reizi. Par uzvarētāju novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanai par Vidzemi padome atzina "Valmieras TV", ziņu sižetu veidošanai par Latgali – "Latgales Reģionālo televīziju" un ziņu sižetu veidošanai par Kurzemi – "Talsu televīziju".

Pievieno komentāru

Jelgava