Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielās talkas rīkotāji aicina pieteikt visvairāk piesārņotās vietas

Lielās talkas rīkotāji līdz 10.aprīlim aicina pieteikt visvairāk piesārņotās vietas Latvijā, aģentūru BNS informēja Lielās talkas mediju koordinatore Dace Jaunupe-Bargā.

Talkas mājaslapā ir izveidota īpaša karte, kurā jāatzīmē piesārņotā teritorija. Akcijas «Nāc talkā Latvijai!» mērķis ir kopīgiem spēkiem pirms lielās sakopšanas dienas apzināt savā pilsētā vai novadā piesārņotās vietas dabā, kuras Lielās talkas laikā 21.aprīlī būtu jāsakopj.Atzīmētajā punktā ikviens interesents varēs organizēt kolektīvu talkošanu un no 30.marta, kad sāksies visu talkošanas vietu reģistrācija, pieteikt to kā savu talkošanas vietu.Jaunupe-Bargā uzsvēra, ka akcijas dalībnieki tiek arī aicināti atzīmēt skaistākās un tīrākās Latvijas vietas, kuras vairo prieku par skaisto Latvijas dabu un kuras akcijas dalībnieki brīvajā laikā iesaka apmeklēt citiem.Šogad pirmo reizi Lielās talkas piecu gadu pastāvēšanas vēsturē tiks izvēlēta Lielās talkas himna.Balsojumam Lielās talkas mājaslapā tiek piedāvātas sešas autentiskas tautas dziesmas. Trīs dziesmas, kas saņems vislielāko balsu skaitu, piedalīsies finālā ‒ 23.martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā, kad norisināsies seminārs «Nāc talkā ūdenim! 28 dienas līdz Lielajai talkai», klātesot Valsts prezidentam Lielās talkas patronam Andrim Bērziņam. Par Lielās talkas himnu izvēlētajai dziesmai tiks izveidots mūsdienīgs aranžējums. Nobalsot par himnu var līdz 22.martam.

Pievieno komentāru

Jelgava