Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu rītā svinētāji pulcējas Jelgavas pils parkā (FOTO) 3

Lieldienu pastaiga Jelgavas pils parkā nu jau kļuvusi par tradicionālu un neatņemamu Lieldienu pasākumu. Ir pat dzirdēti viedokļi, ka tajos jau nav nekā jauna un ierindas jelgavniekiem tie apnikuši. Negribas šiem skeptiķiem piekrist, jo vismaz 160 jaunajiem jelgavniekiem tas noteikti bija pirmais publiskais pasākums (pieļauju gan, ka daži jaunieši šo brīdi savos komfortablajos bērnu ratiņos gluži vienkārši nogulēja), saņemot pilsētas piemiņas karotītes.

Laikrakstam «Zemgales Ziņas» ir īpašs iemesls priecāties, jo arī mūsu darbiniece Everita Šimkevica papildinājusi pilsētas iedzīvotāju skaitu ar februārī dzimušo Nilu. Jaunais cilvēks gan vēl nav īsti izlēmis, vai kļūt par žurnālistu vai izvēlēties citu profesiju, bet to, ka viņš būs krietns jelgavnieks, tas nu gan ir skaidrs jau no pirmā acu uzmetiena. Tāpat dalām prieku un sveicam arī pārējos 159, no kuriem veseli seši izrādījās dvīņu pāri.

Milzīga pateicība jāizsaka arī Veltas Lejas vadītajai folkloras kopai «Dimzēns», kas nenogurstoši stundas garumā papildināja šo jauno jelgavnieku sumināšanas procedūru ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem, aicinot klātesošos arī uzdancot, lai nenosaltu vēsajā vējā.

Dejotāju gan netrūka arī pirms tam, kad Lieldienu svinētājus priecēja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» deju ansamblis «Laipa», kuri nebija aizmirsuši arī faktu, ka šogad 16. aprīlī ir ne tikai kopīgas Lieldienas visām kristiešu konfesijām, bet arī to, ka «Kultūras» vadītājs Mintauts Buškevics svin savu vārda dienu.

Bija arī ierastais – gan šūpoles, gan olu ripināšana, gan Lieldienu zaķu (patiesībā – trušu) apskate, gan izjādes ar ēzelīti.


Foto: Aivars Eglītis

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Apmeklētāja

Paldies par jauko pasākumu, mums patika! Īpašs paldies foršajām zaķu meitenēm, kuras bērniem zīmēja zaķu purniņus! .... un arī akardionistam, kurš uzdeva lustīgo toni!

pirms gada, 2017.04.16 21:34

amālija

Mintauts Buškevics svin savu vārda dienu

pirms gada, 2017.04.17 19:34

Pusē

no bildēm mūsu pilsētas vadonis ar pietuvinātām personām ...kā Jēzus ar mācekļiem....

pirms gada, 2017.04.17 17:43

Jelgava