Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU informācijas tehnoloģiju studenti var pieteikties stipendijai

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums «Exigen Services Latvia» un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds izsludina stipendiju konkursu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studentiem, lai atbalstītu daudzsološākos jaunos speciālistus un veicinātu nozares attīstītību.

Stipendiju konkursā var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes un Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes bakalaura līmeņa 2. – 4.kursa studenti un maģistra līmeņa studenti ar labām un teicamām sekmēm.«Informācijas tehnoloģijas ir viena no tām nozarēm Latvijā, kurā ir izteikts kvalificētu speciālistu trūkums, tāpēc ar mūsu piešķirto atbalstu vēlamies dot papildu stimulu spējīgākajiem studentiem, kas mērķtiecīgi izvēlējušies iegūt izglītību un veidot karjeru tieši IT jomā,» uzsver «Exigen Services Latvia» valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.Konkursa kārtībā tiks piešķirtas piecas ikmēneša stipendijas, pa vienai katrā augstskolā, 100 latu vērtībā laika periodā no 2012.gada septembra līdz 2013.gada jūnijam. Lai piedalītos stipendiju konkursā, pretendentiem līdz 16.septembrim jāiesniedz pieteikums, sekmju izraksts no pēdējā studiju semestra ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi, CV un motivācijas vēstule, informē uzņēmums.Stipendijas tiks piešķirtas motivētākajiem studentiem ar labākajām sekmēm iepriekšējā studiju periodā.

Pievieno komentāru

Jelgava