Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU lekcijas lasīs Šveices pētnieki

Pirmo reizi septiņās Latvijas augstskolās 2012./2013.akadēmiskajā gadā lekcijas lasīs Šveices pētnieki. Augstskolas šo iespēju ieguva, piedaloties Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) grantu shēmas «Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā» konkursā.

Pirmajā konkursa kārtā, ko VIAA izsludināja 2012.gada martā, tika iesniegti un apstiprināti deviņi apakšprojekti ar kopējo finansējumu 11 313 lati, informē aģentūra. Līdz ar to lekcijas pie Šveices pētniekiem būs gan eksakto, gan mākslas jomu studentiem šādās augstskolās: Ventspils Augstskola, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Biznesa augstskola «Turība» un Latvijas Lauksaimniecības universitāte.«Lai arī uzskatām, ka pirmajā konkursa kārtā ir iesniegts neliels apakšprojektu skaits, mēs priecājamies par to kvalitāti. Ceram, ka Latvijas augstskolas un zinātniskie institūti arvien aktīvāk attīstīs sadarbību ar Šveices kolēģiem un veidos kopīgus projektus, no kuriem ieguvums būs abām pusēm,» pauž Liene Gailīte, VIAA Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas vecākā projektu vadītāja.

Pievieno komentāru

Jelgava