Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU piedāvā sagatavošanas kursus vidusskolēniem

Lai palīdzētu vidusskolas izlaidumu klašu skolēniem sagatavoties studijām augstākās izglītības iestādēs rudenī, LLU Jelgavā no 20. janvāra piedāvā kursus ķīmijā un bioloģijā – katru 60 stundu apjomā, informē LLU pārstāve Lana Janmere.

“Ķīmijas un bioloģijas priekšmetu apguve visbiežāk ir viens no lielākajiem izaicinājumiem skolēniem, jo dabas un ķīmisko procesu iepazīšana un izpratne nav viegla. Taču tieši šīs zināšanas paver plašas iespējas studijām biozinātnēs un inženierzinātnēs augstākās izglītības līmenī, kurās sagatavotie speciālisti ir pieprasīti darba tirgū,” teic L.Janmere.

LLU organizētie sagatavošanas kursi 12. klašu skolēniem ir lieliska iespēja nelielās grupās atkārtot zināšanas, papildināt tās un labāk sagatavoties gan eksāmeniem, gan pēc tam studijām universitātē. Turklāt zinošie un pieredzējušie mācībspēki var būt labi palīgi un atbalsts jauniešiem arī jaunākās vidusskolas klasēs.

Kursu noslēgumā būs iespēja kārtot noslēguma pārbaudījumu, kurā iegūtā atzīme, iesniedzot dokumentus uzņemšanai kādā no LLU studiju programmām, var aizstāt skolā iegūto priekšmeta gada atzīmi.

Kursi sāksies 20. janvārī un turpmāk notiks sestdienās LLU Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2, Jelgavā. Ķīmijas kursi plānoti no pulksten 9.30 līdz 13, bet bioloģija sāksies pulksten 13 un ilgs līdz 16.30. Maksa par viena kursa apguvi 60 stundu apjomā ir 170 eiro.

Detalizēta informācija un pieteikšanās: LLU Mūžizglītības centrs, Lielā iela 2–163, tālrunis 63005715; 26340144; e-pasts antra.berzina@llu.lv, www.mc.llu.lv.

LLU ir viena no vadošajām Baltijas jūras reģiona zinātnes un tehnoloģiju universitātēm ar specializāciju dabas resursu ilgtspējīgā izmantošanā sabiedrības dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Tā piedāvā studijas plašā nozaru lokā: informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, ekonomikā, socioloģijā, menedžmentā, ainavu arhitektūrā, pārtikas tehnoloģijā, mežsaimniecībā, zemes ierīcībā, enerģētikā, veterinārmedicīnā un lauksaimniecībā.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Jelgava