Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU šovasar absolvēs vairāk nekā 700 jauno speciālistu 1

LLU šovasar absolvēs 733 studenti, bet 102 Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes, Vides un būvzinātņu fakultātes un Tehniskās fakultātes studenti universitāti beidza jau ziemā, informē LLU.

2018. gada vasaras izlaidumu sēriju šogad sāks Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes absolventi, kuri diplomus LLU Aulā saņems 15. jūnijā. Savukārt izlaidumu noslēgums sagaidāms pēc Līgo svētkiem, kad 27. jūnijā diplomus saņems Veterinārmedicīnas fakultātes absolventi.

Lai gan LLU fakultātes izvietotas dažādās ēkās Jelgavā, izlaidumā visu astoņu fakultāšu absolventi tiekas Jelgavas pilī – vietā, kur pirms dažiem gadiem sāka studiju gaitas Imatrikulācijas aktā.

Izlaidumā absolventi tērpjas īpašās mantijās, kas ir atšķirīgas katrai fakultātei. Tāpat amata tērpus velk fakultāšu un universitātes vadība, tādējādi suminot akadēmiskās vērtības un tradīcijas un paužot savu piederību LLU saimei.

Izlaidumā tiek dziedātas Latvijas Republikas himna “Dievs, svētī Latviju”, studentu himna “Gaudeamus igitur” un LLU himna “Mēs mīlam tevi, zeme dārgā, svētā”, kas ir komponista Jēkaba Mediņa veltījums Jelgavas Lauksaimniecības akadēmijai (tagad LLU).

Ja kādu iemeslu dēļ absolvents nevar ierasties izlaidumā, diplomu pēc tam varēs saņemt LLU Studiju centrā.

Savukārt tie absolventi, kuri plāno turpināt studijas LLU, aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai par uzņemšanu, kas šogad notiks no 3. līdz 10. jūlijam, un izmantot iespēju pieteikties maģistrantūras studijām elektroniski LLU Informatīvajā sistēmā.


LLU 2018. gada vasaras izlaidumi

Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte  – 15. jūnijā plkst. 13

Vides un būvzinātņu fakultāte – 18. jūnijā plkst. 11

Pārtikas tehnoloģijas fakultāte – 18. jūnijā plkst. 15

Informācijas tehnoloģiju fakultāte – 21. jūnijā plkst. 11

Meža fakultāte – 21. jūnijā plkst. 14 un 18

Tehniskā fakultāte – 22. jūnijā plkst. 11

Lauksaimniecības fakultāte – 22. jūnijā plkst. 15

Veterinārmedicīnas fakultāte – 27. jūnijā plkst. 13


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava