Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU studenti kļūst par konkursa saistībā ar zemnieku interešu lobēšanu Briselē finālistiem

Lauksaimnieku izsludinātā konkursa Latvijas augstskolu studentiem «Latvija runā, Eiropa dzird!»finālā tiks vērtēti pieci studentu izstrādāti darbi, biznesa portālu Nozare.lv informēja Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes loceklis Armands Krauze.

Kā ziņots, konkurss tika izsludināts 25.oktobrī, nolūkā apzināt jaunas radošas idejas lauksaimnieku interešu aizstāvēšanai Briselē.Kopumā konkursam pieteikti 22 darbi, no kuriem dalībai finālā izvēlēti pieci. Darbu autori ir Kristaps Budrevics no biznesa augstskolas «Turība», Elīza Tropa, Karīna Oborūne no Latvijas Universtitātes, Mārīte Oborūne no Daugavpils Universitātes, Modris Supe, Raimonds Kupčs, Jānis Mazurs no Latvijas Lauksaimniecības universitātes.«Lai gan konkursa uzdevums nebija vienkāršs, cerējām uz lielāku studentu aktivitāti. Ar nepacietību gaidām finālu, kad studenti paši stāstīs par radošajām idejām, ko, iespējams, varēsim izmantot jau šogad lobēšanas procesa noslēgumā. Konkurss bija stimuls jauniešiem piedāvāt jaunus risinājumus problēmām, kas saistītas ar lauksaimnieku pārstāvniecību Eiropas Savienībā un godīgiem platību maksājumiem,» norādīja Krauze.Konkursa fināls notiks 7.novembrī Zemkopības ministrijā, savukārt labākās lobēšanas idejas autors saņems LOSP balvu - 1000 eiro (700 latus).

Pievieno komentāru

Jelgava