Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU sumina savus hokejistus – Latvijas čempionāta sudraba medaļniekus (FOTO)

Uz sumināšanu Jelgavas pils Sudraba zālē 29. marta pēcpusdienā bija aicināta Latvijas virslīgas čempionātā sudraba godalgas izcīnījusī “Zemgale/LLU” hokeja komanda, kuras panākuma kaldināšanā piedalījās arī vairāki augstskolas studenti.

Pasākums izvērtās sportiski atraktīvs, jo savu “klubu” nodibināja arī klātesošie LLU vadības pārstāvji, mācībspēki, darbinieki, un abas komandas tika izaicinātas sacensties viktorīnā ar āķīgiem jautājumiem par studiju programmās sastopamām tēmām un ar augstskolu saistītiem faktiem. Pēc diviem sacensību raundiem ar kafijas pauzi starplaikā par uzvarētājiem tika pasludināta hokejistu komanda, kuras spēlētājiem pienācās arī īpašas medaļas.

Dzejā un prozā tērptu, savu kursabiedru un pasniedzēju atzinību saņēma Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studenti Kristaps Millers, Aksels Indrijaitis, Ričards Bernhards, Vides un būvzinātņu fakultātē studējošais Reinis Švedenbergs un Rimants Zeilis, kas apgūst zinības Informācijas tehnoloģiju fakultātē.

Kā LLU studiju prorektors Aigars Laizāns, tā hokeja kluba prezidents Armands Ozollapa pauda gandarījumu par abpusējo sadarbību. Augstskolas puse atminējās savus līdzjutēju priekus un raizes, “Zemgales/LLU” direktors Aivars Zeltiņš kluba un komandas vārdā solīja censties, lai nākamā gada “kafiju pie rektora” izpelnītos nevis Sudraba, bet Zelta zālē. Lai cerības piepildītos, komanda dāvanā saņēma arī veiksmes talismanu – stiklā gravētu mūžīgā studenta Jēkaba Ceriņa tēlu kārbiņā, ko ieteicams atvērt pirms spēles.


Foto: Raitis Puriņš un Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Jelgava