Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU un Bulduru Dārzkopības vidusskolai piešķir 599 500 eiro ugunsdrošības prasību pārkāpumu novēršanai

LLU un Bulduru Dārzkopības vidusskolai no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirti 599 500 eiro ugunsdrošības prasību pārkāpumu novēršanai, otrdien lēma valdība.

Zemkopības ministrija (ZM) skaidro, ka Jelgavas pils no kultūrvēsturiskā aspekta ir nozīmīgs objekts un tajā notiek arī nepārtraukts studiju process. Jelgavas pili ik gadus apmeklē vairāk par 50 000 cilvēku. Tomēr LLU ir finansiāli apgrūtinoši Jelgavas pili pilnvērtīgi uzturēt no pašu ieņēmumiem. Piešķirtie līdzekļi ļaus nodrošināt iespēju pieņemt ekspluatācijā Jelgavas pils izremontēto Austrumu korpusu ar jaunizbūvētu ventilācijas sistēmas daļu.

Tāpat ZM norāda, ka plānoto VUGD ugunsdrošības pārbaužu un civilās aizsardzības prasību ievērošanas kontroļu rezultātā LLU 2. un 6. dienesta viesnīcas ēkās, telpās un teritorijā, Bulduru dārzkopības vidusskolā un dārzkopības vidusskolas dienesta viesnīcu Nr.2 un Nr.3 telpās un teritorijā ir sastādīti pārbaudes akti ugunsdrošības prasību neatbilstību novēršanu, tostarp kā būtiskākā neatbilstība konstatēta automātisko ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu neesamība.

ZM uzsver, ka šogad ir jāizbūvē automātiskās ugunsaizsardzības sistēmas un jāpilnveido citas uzrādītās ugunsdrošības prasības, lai attiecīgajos LLU un Bulduru Dārzkopības vidusskolas objektos izpildītu ugunsdrošības prasības.

Valdības rīkojums paredz Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt 599 500 eiro finansējumu ZM ugunsdrošības prasību pārkāpumu novēršanai. Tostarp 302 000 eiro plānots piešķirt LLU, bet 297 500 eiro – Bulduru dārzkopības vidusskolai.

ZM būs jāuzrauga, lai LLU un Bulduru dārzkopības vidusskola attiecīgo finansējuma izmanto atbilstoši šā rīkojuma minētajam mērķim līdz šā gada 31. decembrim.


Foto: LLU

Pievieno komentāru

Jelgava