Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācību gadu Jelgavā sestdien atklās tradicionālais “ZinīBums” 1

Oficiālais mācību gads šogad sākas 3. septembrī. Zinību dienā, 1. septembrī, Pasta salā notiks mācību sezonas atklāšanas pasākums “ZinīBUMS”, kura gaitā no pulksten 17 līdz 22 skolēniem būs iespēja piedalīties radošās aktivitātēs, izzināt ārpusstundu nodarbību piedāvājumu Jelgavā, izbaudīt koncertus un satikt savus klasesbiedrus, informē Jelgavas pašvaldība.

Pasta salā darbosies astoņas radošās stacijas. Katra no tām būs veltīta kādai tēmai – sportam, mākslai, mūzikai, mājturībai, vēsturei, veselībai, brīvstundai un starpbrīdim. Darbojoties stacijās, skolēniem būs iespēja sakrāt zīmodziņus un piedalīties balvu izlozē.

Izzinošo aktivitāšu laikā Pasta salā notiks Jelgavas popkora, popgrupas “Noslēpums”, Bērnu un jauniešu mūzikas kluba audzēkņu, kā arī grupas “On My Way” koncerts. Pulksten 19 klātesošos priecēs izpildītājs “Fakts” ar grupu.

Dodoties pa kādreizējo Hanzas tirdzniecības ceļu, kas šķērsoja arī Jelgavu, plānots, ka pasākuma gaitā Pasta salā piestās arī Miera un sadraudzības pārgājiens – desmit zirgu pajūgi –, kas 80 dienu gaitā plāno mērot aptuveni 2300 kilometru garu maršrutu no Vācijas. Jelgavniekiem būs iespēja aplūkot pajūgus, iekāpt tajos un aprunāties ar pārgājiena dalībniekiem.

Mobilā skatuve šogad atradīsies pie Pasta salas slidotavas. Mācību gada atklāšanas ballīte Pasta salā dīdžeja pavadībā turpināsies līdz pulksten 22.

Mācību gada atklāšanas pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents. Dalība aktivitātēs un koncertos ir bez maksas.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jelgava