Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklē pagasta bibliotekāru – gaismas nesēju

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (LNB Atbalsta biedrība) sesto gadu izsludina konkursu «Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs».

Šogad balvas saņems bibliotekāri, kuri izveidojuši bibliotēku par sava pagasta «gaismas pili», informē LNB Atbalsta biedrības pārstāve Sanita Kitajeva. LNB Atbalsta biedrība aicina bibliotēku lasītājus un apmeklētājus konkursam pieteikt bibliotekārus, kuri laipni un pacietīgi konsultē apmeklētājus, organizē aktivitātes dažādu vecumu un interešu iedzīvotājiem, veido bibliotēku par radošuma centru un rūpējas par mājīgu bibliotēkas vidi, kur labprāt pulcējas un pavada brīvo laiku pagasta iedzīvotāji. No katra reģiona – Rīgas, Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales tiks apbalvots viens bibliotekārs.Pieteikumus konkursam var sūtīt līdz 23.martam LNB Atbalsta biedrībai: Tērbatas ielā 75, Rīgā, LV-1001, kā arī uz e-pastu gaisma@gaisma.lv.

Pievieno komentāru

Jelgava