Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklēs sakoptākos pilsētvides objektus 4

Jelgavas pašvaldība izsludina tradicionālo konkursu, kurā ikviens iedzīvotājs līdz 10. jūnijam var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus – sakoptāko privātmājas teritoriju, zaļāko daudzdzīvokļu mājas logu, lodžiju vai balkonu, sakārtotāko daudzdzīvokļu namu pagalmu, sakoptāko valsts vai pašvaldības iestādi, ražošanas uzņēmumu vai sabiedrisko objektu –, informē pašvaldības pārstāve Līga Klismeta.

Objektus var pieteikt šādās nominācijās:

  • Zaļākais daudzdzīvokļu mājas loga, lodžijas vai balkona noformējums;

  • Sakoptākā privātmājas teritorija;

  • Sakoptākais daudzdzīvokļu nama pagalms;

  • Sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts.

Vērtējot konkursam pieteiktos objektus, tiks ņemts vērā, kā tas iekļaujas pilsētvidē, tā pārskatāmība no ielas un galvenajiem cilvēku kustības virzieniem; objekta labiekārtojums (ierīkoto apstādījumu, celiņu, laukumu, ūdens krātuvju, mazo arhitektūras formu un tamlīdzīgi kompozīcija un izvēles pamatotība, žoga caurskatāmība) un objekta uzturēšanas stāvoklis. Pēc konkursa komisijas lēmuma konkursā var tikt vērtēti arī tie objekti, kuri ir atbilstoši konkursa nosacījumiem, bet nav pieteikti dalībai konkursā.

Žūrijas komisija var noteikt papildu nominācijas vai izslēgt kādu no tām, noteikt vairākus uzvarētājus vienā nominācijā, piešķirt veicināšanas vai speciālbalvas atbilstoši noteiktajam balvu fondam. Konkursā netiek vērtēti iepriekšējo divu gadu uzvarētāji.

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas domes Klientu apkalpošanas centrā (Lielajā ielā 11), pa tālruni 63005558 vai elektroniski, rakstot uz e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs.

Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī viens no objektu pieteicējiem.

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti pasākumā, kas notiks 19. jūnijā. Par to uzvarētāji tiks informēti personīgi.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes vadītāja galvenā arhitekta vietniece Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Laura Vizbule, Būvvaldes ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Eva Kidere un pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja, Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta.


Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Cūkkāja

Vajadzētu aktualizēt un sakopt nesakoptākās vietas

pirms gada, 2018.05.29 12:49

vārds

Kur likties bamšļu lietotājiem tad? Visu sakops, nebūs viņiem kur sēdēt.

pirms gada, 2018.05.29 15:20

,,,

un paralēli-pilsētas nesakoptās vietas,kādēļ ne?

pirms gada, 2018.05.29 15:43

?

Un ko pilsētvidē spēj panākt pilsētas saimnieki? Kultūras nama vienas daļas, ar skatu uz veco ļeņina laukumu, nokrāsošanu? Kāda nabadzība joprojām valda tajā pilsētā...

pirms gada, 2018.05.30 14:02

Jelgava