Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meža fakultāti beidz 99 absolventi (FOTO)

Augstākās izglītības diplomu saņēmuši 99 LLU Meža fakultātes (MF) beidzēji – 38 maģistra un 61 pamatstudiju absolvents, informē universitāte.

“Vēl pavisam nesen mēs tikāmies dekanātā – kādam tas bija pirms diviem gadiem, bet citam – pirms četriem. Pārrunājām studiju procesu, slēdzām studiju līgumus, un jūs stāstījāt par savu studiju izvēli un ārpusstudiju aktivitātēm. Šodien jūs jau esat absolventi, kuri no bikliem jauniešiem ir pārvērtušies meitās kā liepās un vīros kā ozolos. Ceru, ka, ejot caur parku uz fakultāti, esat pamanījuši uzrakstu uz akmens, kas vēsta: “Kas mīl mežu, tas mīl savu dzimteni.” Turiet šos vārdus savā sirdī arī turpmākajās darba gaitās, kas būs saistītas ar meža nozari,” absolventiem izlaidumā sacīja MF dekāns profesors Dagnis Dubrovskis.

Dekāns pateicās visiem absolventiem, kuri studiju laikā atbalstīja fakultāti, piedaloties dažādās sporta aktivitātēs, sabiedrības izglītošanas pasākumos un studiju dzīves organizēšanā. Par sekmīgu kursa vecākā pienākumu pildīšanu pateicību no dekāna saņēma Edmunds Šepovalovs, Armands Ozols un Toms Koļesņikovs, bet par pasākumu piepildīšanu ar muzikālo pavadījumu – Agita Gabranova. Par ieguldījumu sporta dzīves veicināšanā dekāna atzinību ieguva Nauris Raize, Emīls Dzalbs, Atis Grīnbergs, Ēriks Gruzde, Artūrs Kumskovs un Ralfs Miļušis.                            

“Šogad esam ieguvuši vēl 99 jaunus speciālistus, kuri rūpēsies par Latvijas lielāko dabas bagātību – mežu un produkciju, ko no tā var iegūt –, kā arī darba drošību. Taču akadēmiskajai izglītībai ir trīs pakāpes – bakalaura, maģistra un doktora studiju līmenis. Augstskolā jūs esat apguvuši ne tikai profesionālās zināšanas, bet arī prasmi iemācīties jaunas lietas, tāpēc – uz redzēšanos atkal mūsu “Alma mater”!” izlaiduma noslēgumā sacīja zinātņu prorektors profesors Arnis Mugurēvičs.


Foto: LLU

Pievieno komentāru

Jelgava