Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Miera ielā plāno būvēt degvielas uzpildes staciju 15

Miera ielā Jelgavā plāno būvēt degvielas uzpildes staciju, noskaidroja aģentūra LETA.

Jelgavas domes Tautsaimniecības attīstības un pilsētvides komitejas sēdē izskatīts lēmumprojekts par lokālplānojuma izstrādes sākšanu zemesgabaliem Jelgavā, Miera ielā 18 un Miera ielā 20.

Šā gada 20. martā Jelgavas dome saņēmusi privātpersonas iesniegumu ar lūgumu atļaut sākt lokālplānojuma izstrādi minētajiem zemesgabaliem Jelgavā ar mērķi veikt izmaiņas pilsētas teritorijas plānojumā 2009.–2021. gadam, mainot funkcionālo zonējumu no publiskās apbūves uz jauktu centra apbūvi, un transporta infrastruktūras pārplānošana.

Minēto zemesgabalu īpašnieks ir Tālis Baranovskis, kura īpašuma tiesības uz tiem nostiprinātas Jelgavas pilsētas zemesgrāmatas nodalījumā. Kā skaidro pašvaldība, zemes īpašnieks minētajā zemesgabalā plāno būvēt degvielas uzpildes staciju, taču šā brīža funkcionālais zonējums to darīt neļauj, tādēļ arī zemes īpašnieks vērsies pašvaldībā ar lūgumu mainīt zonējumu.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir mainīt Jelgavas teritorijas plānojumā noteikto funkcionālo zonējumu, izvērtēt un precizēt transporta infrastruktūras un inženiertīklu risinājumus, lai radītu priekšnoteikumus teritorijas ilgtspējīgai attīstībai un nodrošinātu pilnvērtīgas īpašuma izmantošanas iespējas uzņēmējdarbības attīstībai. Lokālplānojuma teritorija ir 6276 kvadrātmetri, bet lokālplānojuma izpētes teritorija – aptuveni 2,7 hektāri starp Miera ielu, Bauskas ielu un Aizsargu ielu.

Izstrādātā lokālplānojuma redakcija tiks nodota publiskai apspriešanai, un tā plānota nākamā gada februārī. Lokālplānojuma izstrādes pabeigšana un saistošo noteikumu pieņemšana plānota nākamā gada aprīlī.

Lēmumprojekts par lokālplānojuma izstrādes sākšanu zemesgabaliem Miera ielā 18 un Miera ielā 20 vēl būs jāapstiprina Jelgavasdomes sēdē aprīļa beigās.


Attēls: google.com/maps/

Pievieno komentāru

Komentāri 15

diez

Tur tak plāno izbūvēt pamatīgo šoseju... vai tad šāds benzīntanks netraucēs. kāds projekts ir šõsejai... vai varētu iepazīstināt?

pirms gada, 2018.04.19 11:55

tuttii

O jā, kā reizi īstā vieta, kur lūgt, lai tevi iepazīstina ar valsts ceļu būvprojektu - zz.lv komentāru sadaļa. *faceplam*

pirms gada, 2018.04.19 13:20

Aculiecinieks nr. 4

No degvielas uzpildes stacijas puses, diez gan izdevīga vieta. Liela daļa tranzīta un kaimiņvalsts viesu pārvietojas pa šo vietu.

pirms gada, 2018.04.19 17:05

zibsnis

lielisks pasākums, beidzot cilvēkiem būs kur uzpildīt degvielu braucot uz Rīgu

pirms gada, 2018.04.19 20:47

tuttii

Tieši tā! Jo patreiz, braucot no apļa uz Rīgu, neeksistē Astarte, kurā var iepildīt degvielu. #ironija

pirms gada, 2018.04.20 22:04

sa

Lielveikalu vajag saja rajona! Oaze atgadina padomju laika veikalu.

pirms gada, 2018.04.20 03:33

pircejs

un vēl depo veikalu

pirms gada, 2018.04.20 06:57

aIs

Ja kardināli nemainīs satiksmi, būs "blīkšķi" nejēgā daudz. To var tikai pie mums, apļveida kustībā iebāzt DUS.

pirms gada, 2018.04.20 13:25

Švimpāzijs

Ar ko uzbraukšana nobraukšana apļveida krustojumā uz DUS atšķirsies no nobraukšanas uz mežciemu? Blīķšķi rodās aplī braukt nemākošu pajoļu dēļ un absolūti tupu līniju krāsošanas rezultātā.

pirms gada, 2018.04.20 19:34

Greex

Pie Saldus apļa malā ir Statoil, oi, nu jau laikam Cirkulis - un kaut kā nav manīts, ka kāds tur sistos.

pirms gada, 2018.04.20 22:17

Jelgava