Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NMPD Zemgales reģionālo centru vadīs Dmitrijs Sergejevs

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Zemgales reģionālajā centrā jūlijā darbu sākusi jauna vadība, informē Jelgavas pašvaldība. 4. jūlijā NMPD Zemgales reģionālā centra vadību pārņēma pieredzējis dienesta ārsts Dmitrijs Sergejevs, savukārt par viņa vietnieci izraudzīta Ilona Indriksone. Aprīlī amatu atstāja līdzšinējais vadītājs Roberts Fūrmanis, bet maijā – vadītāja vietnieks Kristians Galanders.

Pieredze un brigāžu mediķu vidū iemantotā autoritāte konkursa komisijai ļāva vienbalsīgi par atbilstošāko vadītāja amatam atzīt D.Sergejevu, informē NMPD. D.Sergejevs ir sertificēts neatliekamās medicīnas ārsts, kurš dienestā strādā teju 20 gadu. Darbu ātrajā palīdzībā viņš sācis kā feldšeris, bet, iegūstot ārsta izglītību, darbojies intensīvās terapijas un reanimācijas brigādē. Pēdējos sešus gadus ārsts strādāja Medicīnas kvalifikācijas un mācību centrā, paralēli darbojoties mediķu apmācību programmas izstrādē un vērtējot arī dienesta mediķu darba kvalitāti. Tāpat vairākus gadus viņš ir mācībspēks Latvijas Universitātē, Rīgas Medicīnas koledžā un Paula Stradiņa Medicīnas koledžā. “Esmu jau nedaudz iepazinies ar darba vidi Jelgavā. Svarīgākais darbs tuvākajā nākotnē ir panākt, lai dienests Zemgales reģionā uzlabotu iedzīvotājiem laicīgu un kvalitatīvu neatliekamo medicīnisko palīdzību,” uzsver D.Sergejevs, norādot, ka būtiski ir nodrošināt arī kvalitatīvas medicīniskās palīdzības nepārtrauktību. 

Savukārt par Zemgales reģionālā centra vadītāja vietnieci izraudzīta I.Indriksone. Viņa ir ārsta palīdze un vairāk nekā desmit gadu strādājusi NMPD gan mediķu brigādē, gan arī organizējot brigāžu darbu vienā no Rīgas brigāžu atbalsta centriem. Paralēli darbam dienestā viņa bijusi Paula Stradiņa koledžas docētāja, kā arī darbojusies biedrībā “Baltijas HIV asociācija”.

 

Foto: Jelgavas pašvaldība

Pievieno komentāru

Jelgava