Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidroti Jelgavas sakoptākie pilsētvides objekti 3

Tuvojoties Līgosvētkiem, tradicionāli Jelgavā sumināti konkursa «Sakoptākais pilsētvides objekts 2018» uzvarētāji.

Par uzvarētājiem nominācijā «Sakoptākā privātmājas teritorija» atzīti Dambja ielas 76, Veco Strēlnieku ielas 6, Lāču ielas 64a, Brigaderes ielas 23, Filozofu ielas 70a, Smilšu ielas 14b, Dārza ielas 21 saimnieki. Laureātu godā arī Dārza ielas 9, Smilšu ielas 20, Smilšu ielas 49, Strautu ceļa 27, Garozas ielas 82 un Skolas ielas 10 namu īpašnieki. Viens no uzvarētājiem nekustamo īpašumu aģents Viktors Svirkovskis teic, ka privātmājas apkārtnes iekārtošanā galvenais nopelns ir viņa kundzei Dairai Miezei. “Es šajos darbos esmu tik palīgstrādnieks,” piebilst V.Svirkovskis.

Savukārt par labākajiem nominācijā “Zaļākais loga, lodžijas vai balkona noformējums” atzīti dzīvokļu īpašnieki Pasta ielā 38–4, Pasta ielā 20–33, Pulkveža Brieža ielā 14–44, Mātera ielā 33–7, Asteru ielā 14a–42, Asteru ielā 14a–33, Pulkveža Brieža ielā 14–16, Pulkveža Brieža ielā 14–42 un Pasta ielā 38– 3.

Nominācijā “Interesantākais žoga risinājums” laureātu gods Kazarmes ielas 27. un 32. nama īpašniekiem. Bet par labākajiem nominācijā “Sakoptākais uzņēmums” nosaukti akciju sabiedrības “Gaso” Jelgavas iecirknis, aizkaru salons “Ardeko”, diennakts apbedīšanas birojs “Likteņsvece” un mēbeļu ražotāji “Evelīna S”. Savukārt sakoptākā sabiedriskā teritorija ir Jelgavas Romas katoļu katedrāles dārzs.

Kā labākie sētnieki šogad sumināti Līvija Beļeviča, Valentīna Mudrecova un Zoja Tapute. L.Beļevičas ikdienas darba lauks ir māju pagalmi Uzvaras ielā un Čakstes bulvārī. Ikdienā uz darbu viņa ceļas sešos. Ziemā, ja sasnidzis, iznāk strādāt vēl agrāk. “Darbs man dod gandarījumu, tādēļ to darīt nav grūti,” “Ziņām” teic L.Beļeviča. Viņa atzīst, ka sētnieces darbam, kur nav tik stingri noteikts darbalaiks, vēl ir tāda priekšrocība, ka to var vieglāk apvienot ar ģimenes rūpēm. Uzvaras ielas 6. nama dzīvokļa īpašniece Ruta Ceicāne uzslavē, ka ar čaklo sētnieci mājas iedzīvotājiem ir ļoti paveicies.


Foto: Gaitis Grūtups


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jampāzijs no Elejas

Vai tad Vecā Veča Līkais nav Jelgavas sakoptākais objekts?

pirms gada, 2018.06.21 20:29

Cūkkāja

Laikam jau tik švakas, ka neliek iekšā...vai arī nedrīkst likt-aizsargājot datus

pirms gada, 2018.06.25 12:32

Jelgava