Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks riteņbraukšanas sacensības visai ģimenei “Bērnu rallijs”

4. augustā Jelgavā tirdzniecības centra “Valdeka” stāvlaukumā notiks CSDD un SIA ”Mārketinga projektu aģentūras “Fortius” organizētās bezmaksas riteņbraukšanas sacensības visai ģimenei “Bērnu rallijs”, informē projekta vadītāja Kitija Kuduma.

“Bērnu rallijs” ir izglītojošs un sportisks pasākums, kas sniedz iespēju izkopt iemaņas, kuras vajadzīgas velobraucējam, lai droši piedalītos ceļu satiksmē.

Sacensību dalībniekiem ir iespēja startēt gan trīs grupās individuāli (A=2011.–2012. gadā dzimušie, B=2008.–2010. gadā dzimušie, C=2004.–2007. gadā dzimušie), gan komandu grupā, kur viens dalībnieks ir vecumā līdz 14 gadiem, otrs – vecumā no 15 gadiem.

Dalībnieki veiks posmus, kuros jāpierāda iemaņas šķēršļu trasēs, stūrējot velosipēdu, velokartu un tiem radniecīgu pārvietošanās līdzekli, kā arī jāspēj atrisināt dažādi ar ceļu satiksmi saistīti teorijas uzdevumi. Sacensībām sagatavoties nepieciešams jau laikus, atkārtojot praktiskās braukšanas iemaņas, īpaši šķēršļu figūras, savukārt ceļu satiksmes noteikumus var mācīties, izmantojot CSDD izveidotās interaktīvās spēles tīmekļa vietnē www.berniem.csdd.lv. Dalībnieki, kuri pierādīs sevi precizitātē, veiklībā, zināšanās un ātrumā, saņems vērtīgas balvas, ko sarūpējis pasākuma organizators CSDD.

Neatkarīgi no uzrādītā rezultāta ikviens dalībnieks saņems CSDD sarūpētās veicināšanas balvas. Par enerģijas devu rūpēsies “Baltais” un “Limpo”, savukārt par drošību – “IF apdrošināšana”.

Sacensību atlases kārtas notiks piecās pilsētās, tostarp sestdien, 4. augustā, Jelgavas tirdzniecības centra “Valdeka” stāvlaukumā. Sacensību starts tiek dots pulksten 12, ierašanās pasākumā no pulksten 11.30.

Atlases kārtu godalgoto vietu ieguvēji mērosies prasmēs un zināšanās finālsacensībās, kas notiks 26. augustā Liepājā.

Organizatori atgādina, ka sacensību laikā izmantot savus velosipēdus varēs tikai tad, ja tie būs tehniskā kārtībā. Ja par to nav pārliecības, satraukumam nav pamata – organizatori pasākumā inventāru nodrošinās.

Reģistrēties sacensībām nepieciešams jau laikus tīmekļa vietnē  www.berniem.csdd.lv  sadaļā “Bērnu rallijs”, iepazīstoties ar sacensību nolikumu.

Visas dienas garumā paredzētas arī brīvā laika pavadīšanas aktivitātes, kurās aicināti piedalīties ne tikai sacensību dalībnieki, bet arī pasākuma apmeklētāji. Rezultatīvākie saņems balvas.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Jelgava