Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Vakanču gadatirgus 3

Lai darba meklētāji varētu vienuviet tikties ar darba devējiem klātienē un vienotos par iespējamām darba attiecībām, 12. septembrī no pulksten 10 līdz 13 Jelgavas tehnikuma telpās norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, “Ziņas” noskaidroja aģentūrā.

Dalību vakanču gadatirgū Jelgavā jau pieteicis 21 darba devējs, to vidū tādi uzņēmumi kā “Latvijas piens”, “Rimi Latvia”, “Maxima Latvija”, “Picu serviss”, “Telemarket”, “Nordic Plast”, “Lāči”, “PET Baltija”, “Dinex Latvia”, “Grifs AG”, “Biuro”, “Paplāte Nr.1”, “Bildberg”, “Uzars bruģēšana”, “Chocolette Confectionary” un citi. Darba iespējas piedāvās arī Nacionālie bruņotie spēki. Vakanču gadatirgum Jelgavā darba devēji ir pieteikuši vairāk nekā 350 darba vietu.

Darba devēji ne vien piedāvās vakances, bet arī informēs par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām. Vairāki darba devēji Vakanču gadatirgū uzstāsies ar prezentācijām, sniedzot plašāku informāciju par saviem uzņēmumiem, to specifiku, darba iespējām un perspektīvām.

Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA stendā būs iespējams uzzināt, kādas darba devēju reģistrētās vakances šobrīd ir aktuālas NVA datu bāzē. NVA Jelgavas filiāles darbinieki darba meklētājiem pastāstīs un parādīs, kā vakances jāreģistrē vai jāmeklē Latvijā plašākajā CV un vakanču datu bāzē – NVA CV un vakanču portālā. NVA karjeras konsultants atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu, kā arī sniegs padomus darba meklēšanas jautājumos, tostarp palīdzēs uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai.

Vakanču gadatirgus visos Latvijas reģionos NVA rīko jau ceturto gadu. 2017. gada pavasarī Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” notika Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos, Talsos, Ventspilī un Rīgā, savukārt Valgā norisinājās “Livonijas darba gadatirgus 2017”, kas kopā pulcēja darba meklētājus un darba devējus no Ziemeļlatvijas un Dienvidigaunijas. Šoruden NVA organizēs vēl vienu Vakanču gadatirgu, tas norisināsies 27. oktobrī Rēzeknē.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Resnais

uzņēmēji, kas maksā normālas algas nemeklē darbiniekus ar sludinājumiem un gadatirgos.

pirms 10 mēnešiem, 2017.09.08 23:15

Spodrīte

Konkrētā xyiņa ne gadatirgus.Te meklē vergus kas pašīs par kapeikām.

pirms 10 mēnešiem, 2017.09.09 22:13

Jelgava