Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novērtē ieguldījumu Jelgavas izaugsmē (FOTO) 14

Godinot jelgavniekus, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši pilsētas izaugsmi, pieņemšanā pie Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa pasniegti pilsētas augstākie apbalvojumi “Goda zīme” un “Goda raksts”.

Augstāko apbalvojumu “Goda zīme” saņēmis uzņēmuma SIA “Marks M” īpašnieks Juris Griķis (par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Jelgavas pilsētā), boksa treneris Aleksandrs Knohs (par ieguldījumu sporta attīstībā Jelgavā, jaunatnes iesaistīšanu sportošanā un pilsētas vārda popularizēšanu), mākslinieks dekorators Edvīns Kalnenieks (par mūža ieguldījumu Jelgavas kultūrvides veidošanā).

Apbalvojums “Goda raksts” pasniegts Jelgavas biznesa inkubatora vadītājam Ņikitam Kazakevičam (par ieguldījumu Jelgavas pilsētas izaugsmē, izglītības kvalitātes paaugstināšanā un jaunatnes izglītošanā), ārstam ķirurgam Nikolajam Belousovam (par mūža ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju veselības aprūpē un aizsardzībā), mūziķim un vokālajam pedagogam Žoržam Siksnam (par ieguldījumu Jelgavas kultūras dzīves veidošanā, aktīvu darbu ar jauniešiem un pilsētas vārda popularizēšanu), inženierei Metai Reinei (par mūža ieguldījumu Jelgavas siltumapgādes sistēmas izveidošanā un attīstīšanā), uzņēmumam SIA “Dinex Latvia” (par ieguldījumu Jelgavas pilsētas izaugsmē, izglītības kvalitātes paaugstināšanā un jaunatnes karjeras izglītībā).

Pilsētas augstākos apbalvojumus pasniedz divreiz gadā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 14

jelgavnieks

pilsētas izaugsmē liela loma ir pilsētas saimniekam Rāviņa kungam ar komandu Jelgava viņa vadīšanas laikā ir atguvusi skaistas sakoptas bagātas pilsētas līmeni kur lai cilvēki pilsētā atrastos viss liecina ka iespēju robežās nekas netiek atstāts novārtā bet top arvien sakoptāks un skaistāks malači lai viņiem pietiktu enerģijas turpināt iesākto un Jelgava ieņem tu sakoptāko pilsētu vidū Latvijā sveiciens Valsts svētkos ar cieņu jelgavnieks

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.18 09:51

jv

Kur tu neveselais cilvēk redzi to sakopto pilsētu , Drusku tālāk no Andra līkā esi bijis pastaigā?

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.18 16:06

jelgavnieks

te runa ir pa normāliem pilsētas iedzīvotājiem patriotiem tu izskatās esi no gucuļu šnites jā jā to pašu kuri Latvijā bij ieklejojuši 1968 gadā pēc lielās vētras kokus sagāztos vest ārā un pie reizes pamanijās aplecināt vietējās palaidnieces kurām pēc 9 mēneši bij metiens un atnesās tādi pilsētas un visa latviskā nīdēji tā ka ,rakstniek, tin ,makšķeres, prom pie gucuļiem pisētā būs vieglāk elpot

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.18 16:44

un

Uz kurieni tad no centra nav sakopts? Jūsu pie*irsto daudzstāvu māju pagalmi? Tad neraksti stulbus komentārus, bet ej sakārto vidi ap sevi un kaimiņiem.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.19 10:30

nomaļnieks

Jā, ņem ceļa rulli, ieklāj jaunu asfaltu!

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.19 11:52

un

Pašam jau nav jāņem ceļa rullis. Tikai visiem jāsamet naudiņa. Un tad sākās. A kā tā kāpēc? Par mums tie pārējie zābaki nesamaksās? Tas tak jādara pilsētai. Jūs pārējie ieklājiet mūsu pagalmā to asfaltu.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.20 19:39

Olińas

Rizikam zelta sirpi par saskańas izrūnīšanu

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.18 16:51

Opalais

Pagalms jau ir iedzivotaju ipaśums.Ta ka nav ko kritizet.Slimiga ta kritizešana.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.19 13:44

un

Man radās neveselīga interese paskaitīt cik izmaksātu asfalta atjaunošana daudzstāvu mājai. Par piemēru paņēmu Loka maģistrāles 5 māju. mājas garums apmēram 50-55 metri celiņš ar ietvi apmēram 7 metri kopējais asfalta laukums sanāk 385 kvadrātmetri asfalta uzklāšana ss. com dārgākā versija 10 euro par kvadrātu rupji rēķinot 3850 euro sadalam uz 72 dzīvokļi un= 53.47 euro. Tad jautājums par ko tas liecina?

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.20 20:18

Valsts

Pašvaldiba var piedalities tikai ar lidzfinansejumu.Pārejais majas īpašniekiem.Ta ka viss atkarigs no ipašniekiem.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.21 08:20

haha

Interesanti paskatīties, cik daudz mīnusu ir ielikts rakstiem, kas paslavē pilsētas galvu. Pilnīgi smieklīgi. Un tie visi ir dīvānos pirdēji ar šausmīgi gudru viedokli, kas paši nav izdarījuši NEKO. Nekas nav labi, visi ir slikti, lai ko kāds darītu vai nedarītu, slikti.
Jelgavā bija centrs bedrains, bija slikti, tagad bedru nav, atkal slikti. Pasta salā nezāles auga - bija slikti. Tagad sakopts, atkal nav labi. Ak jūs, ideālie cilvēki. Tālāk par savu snīpja galu neredzat.
Diskutējat par bedrainajiem māju pagalmiem? Sametaties un sataisiet. Tas ir JŪSU īpašums. Pieraduši dzīvot ar domu "man viss pienākas un sava pakaļa nav jākustina". Gribat, lai viss ir skaisti? Paši uzturat. Nepiekakājiet kāpņu telpas, savāciet aiz sevis atkritumus, izturieties atbildīgi pret svešu īpašumu, utt utt. Varētu skaitīt un skaitīt. Ja mainīsies pašu attieksme, tad arī viss pārējais mainīsies

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.21 12:20

Kārlis

Cienījamie kretīnu aizstāvji, nevajag iedzīvotājus, kuriem nav sakara ar pašvaldību uzskatīt par nejēgām! Paši šeit izspļāvāt par pagalmiem, paši arī tagad cepaties! Kretīni domē, kuriem par cilvēku svarīgāks ir bruģis, vienmēr tiks kritizēti. Tā kā sēdiet tik savā iemīļotajā vidē - **** un iemāciet tam savam slavu dziesmu analfabētam jelgavniekam pieturzīmju lietošanu!

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.21 15:58

Kārlis

Kas tad, nu?! Vārds - **** ir aizliegts?!
Re kur par jums, cienījamie varzas līdzskrējēji! http://apollo.tvnet.lv/zinas/viriesi-vai-olnesi-ar-kungi-sekliniekiem-un-bmw-peteris-klava-skarbi-par-notiekoso-latvija/814203

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.22 11:32

Kārlis

v
ē
s
t
n
e
s
i
s

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.22 11:37

Jelgava